Kontakt

Dom przy lesie, już gotowy! 5 pokoi, Pisarzowice

Pisarzowice

537 000 PLN

Cena:
537 000,00 zł
Powierzchnia:
164,60 m2
Cena za m2:
3 262,45 zł
Powierzchnia użytkowa:
146,00 m2
Powierzchnia działki:
598,00 m2
Rok budowy:
2019
Liczba pięter:
2
Liczba pokoi:
5
Stan budynku:
Stan deweloperski
Typ domu:
Bliźniak
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Id oferty:
35783/3877/ODS
Opis
Zastanawiasz się gdzie jest ten dom? Myślisz, że może mógłbyś wypoczywać na tym tarasie? A może latem robił grilla ze znajomymi, jesienią chodził na spacery z psem do pobliskiego lasu, a zimą oglądał romantyczne filmy z żoną?

Tak. Możesz to zrobić. Co więcej możesz ten dom mieć jeszcze przed latem.

Nie masz czasu szukać działki, potem ekip budowlanych, wybierać okien, dachówki i innych podobnych stresogennych rzeczy związanych z budową domu? Może boisz się kupić dom z rynku wtórnego, bo przecież zawsze taki dom niesie za sobą pewne konsekwencje. Nie chcesz też kupować dziury w ziemi, bo przecież różnie się słyszy o budowach deweloperskich. Decydujesz się w końcu na mieszkanie, ale cały czas marzysz o „domku pod lasem, gdzie cisza i spokój, a jednocześnie blisko cywilizacji”

Nie rezygnuj z marzeń. Mam dla Ciebie propozycję. Przyjedź i zobacz ten dom, a będziesz zaskoczony jak blisko jest od miasta. Będziesz zaskoczony, że sąsiadem twoim będą sarny. Będziesz zaskoczony ciszą i spokojem. Będziesz zaskoczony co właściciel tego domu proponuje Ci w tej cenie.

Zaciekawiony?

To czytaj dalej.

Dom czeka na Twoją aranżację. W tej chwili przygotowane są Ściany pod malowanie, a na podłogach (na ogrzewaniu podłogowym), są wylewki anhydrytowe. W łazienkach dodatkowo wyciągnięta instalacja pod grzejniki drabinkowe, gdyby przypadkiem było ci za zimno 
Na uwagę zasługuje fakt, że rozprowadzona została instalacja do codziennego funkcjonowania czyli np. instalacja do światłowodu czy instalacja antenowa oraz telewizji satelitarnej.
O alarm też nie musisz się martwić już jest. (Alarm jest dodatkowo płatny)

Budynek o niskiej klasie energetycznej (jeśli starasz się o kredyt, to niektóre banki przy tych parametrach dają baaardzo dobre warunki)
NFS 40 to parametry jakie musi spełnić budynek nisko energetyczny a dla szczęśliwych posiadaczy takiego budynku to wymierne oszczędności .Zapotrzebowanie na ciepło dla domu nisko energetycznego kształtuje się na poziomie od 30 do 60 kWh/ (m²•rok). w przypadku budynku tradycyjnego wzniesionego zgodnie z obowiązującymi przepisami to poziom od 90 do 120 kWh/ (m²•rok).


Hipoteka bez żadnych obciążeń, Kupujący nie płaci podatku PCC od czynności cywilno - prawnych.
PROJEKT WNETRZ GRATISZESTAWIENIE POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ
PARTER
wiatrołap 3,8 m2
pomieszczenia gospodarcze 4,3 m2
łazienka 6,0 m2
korytarz+ część schodów 11,2 m2
kuchnia 9,0 m2
jadalnia 12,9 m 2
salon 19,5 m 2
garaż 18,6 m 2
POW. UŻYTKOWA RAZEM 85,1 m 2

ZESTAWIENIE POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ PIĘTRO
korytarz+część schodów 9,7 m 2
sypialnia 15,8 m 2
pokój 14,8 m 2
pokój 15,6 m 2
pokój 15,6 m 2
łazienka 8,0 m 2
POW. UŻYTKOWA RAZEM 79,5 m 2Mimo spokojnej lokalizacji do najbliższego sklepu, szkoły, przystanku, przedszkola jest zaledwie 200m :)
To idealny dom dla rodziny z dziećmi, ale i nie tylko :)

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń