Kontakt

Ekskluzywny dom na sprzedaż- 192,72 m2, Pluski

Pluski

2 258 280 PLN

Cena:
2 258 280,09 zł
Powierzchnia:
192,72 m2
Cena za m2:
11 717,93 zł
Powierzchnia użytkowa:
192,72 m2
Powierzchnia działki:
2 020,00 m2
Rok budowy:
2022
Liczba pięter:
1
Liczba pokoi:
4
Stan budynku:
Stan deweloperski
Typ domu:
Willa
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Id oferty:
35913/3877/ODS
Opis
ZŁOTE SERCE WARMII.
TWÓJ WYMARZONY DOM.

Rezydencje Warmińskie Pluski to kompleks 24 całorocznych, luksusowych willi położonych w malowniczej wsi Pluski, cenionej przez miłośników Warmii i Mazur za swoje autentyczne piękno i kameralny charakter. Rezydencje znajdują się w odległości ok. 200 km od Warszawy, 175 km od Gdańska i ok. 20 km od Olsztyna.

Jest to doskonałe miejsce do wypoczynku i zamieszkania dla osób, które cenią sobie bliskość natury, kameralną atmosferę, bezpieczeństwo i wygodę na najwyższym poziomie.

Rezydencje Warmińskie Pluski to:

* estetycznie ogrodzony, dozorowany teren o powierzchni 7,35 ha;
* 25 posesji o zróżnicowanym ukształtowaniu terenu, naturalnie zadrzewione, o powierzchniach od 2 do 4 tysięcy mkw;
* 24 luksusowe wille o powierzchni użytkowej od 190 do 280 mkw i dom Zarządcy osiedla;
* wchodzący w skład kompleksu teren rekreacyjny nad brzegiem jeziora do wyłącznego użytku wszystkich właścicieli willi;
* ekskluzywny dostęp do brzegu jeziora oraz pomostu do wyłączonego użytku mieszkańców;
* wewnętrzna, prywatna droga, zapewniająca komfortowy dojazd do każdej z posesji;
* pełna infrastruktura techniczna, media: prąd, ogrzewanie gazowe, dodatkowo kominki z funkcją ogrzewania domu, wodociąg i kanalizacja do sieci gminnych.

Architektura i urbanistyka:

Architektura willi łączy nowoczesność z najlepszymi tradycjami regionu.
Jej wyróżnikami są czerwone dachówki, kamienne podmurówki i pięknie wkomponowane szachulce.
Domy w Rezydencjach Warmińskich Pluski będą rozlokowane w otoczeniu przyrody, w parku leśnym.
Dzięki nieregularnemu, naturalnemu ukształtowaniu terenu, z każdej rezydencji będzie widoczne przyległe do kompleksu Jezioro Pluszne.
Osiedle Rezydencje Warmińskie Pluski od południowej strony będzie przylegać do linii brzegowej jeziora Pluszne, zaś od strony zachodniej będzie sąsiadować z osiedlem Rezydencje Warmińskie etap I.
Po północnej i wschodniej stronie osiedla będą znajdowały się tereny zalesione. Dojazd do nieruchomości będzie zapewniony od wschodu ul. Polną.

Lokalizacja:

Rezydencje Warmińskie położone są w malowniczej wsi Pluski, cenionej przez miłośników Warmii i Mazur za swoje autentyczne piękno i kameralny charakter.
Osiedle realizowane jest wśród Lasów Łańskich nad Jeziorem Plusznym, znajdującym się w strefie ciszy i wyróżniającym się wysoką klasą czystości wody.
Wystarczy 30 minut jazdy autem z Olsztyna, około 2 do 2,5 godziny z Warszawy lub Trójmiasta, aby znaleźć się w tym wyjątkowym miejscu. Można również wybrać komfortowe połączenie kolejowe lub skorzystać z portu lotniczego Olsztyn-Mazury w Szymanach. Po drugiej stronie jeziora, na terenie Gminy Stawiguda, w miejscowości Gryźliny, znajduje się kameralne lotnisko dla małych samolotów.

Zapraszamy do kontaktu, pokażemy mieszkanie, opowiemy o nim więcej.
Biuro Północ Nieruchomości oferuje również nieodpłatnie usługi pośrednictwa finansowego dla potrzebujących wsparcia kredytem hipotecznym.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń