Kontakt

Dom – Pomorzany

Pomorzany zobacz na mapie

310 000 PLN.

Cena:
310 000,00 zł
Powierzchnia:
316,00 m2
Cena za m2:
981,01 zł
Powierzchnia działki:
8 500,00 m2
Liczba pokoi:
4
Typ domu:
Wolnostojący
Id oferty:
36439/3877/ODS
Opis
Biuro Nieruchomości Północ w Końskich zachęca do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży. Nieruchomość jest położona w miejscowości Pomorzany, gm. Końskie, powiat konecki,województwo świętokrzyskie. Składa się z jednej działki gruntu nr ewidencyjny 371 o powierzchni 8 500 m2,Działka zabudowana budynkiem dwukondygnacyjnym : parter przeznaczony pod prowadzenie działalności gospodarczej z częścią mieszkalną na piętrze - powierzchnia użytkowa parteru: 215,40 m2, powierzchnia użytkowa części mieszkalnej na piętrze: 100,8 m2 ( salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, łazienka) oraz budowlami murowanymi ,pozostałymi po stacji LPG. Dojazd do nieruchomości drogą publiczną o nawierzchni asfaltowej o szerokości 7 m, przylegającą do działki. Dojście i dojazd do budynku utwardzone są kruszywem. Kształt działki regularny, zbliżony do prostokąta, korzystny do zagospodarowania. Szerokość w liniach rozgraniczających 30 m. Działka jest częściowo ogrodzona z trzech stron. Wg " Studium"w planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest w części przy drodze na ok. 80 m pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, pozostała część pod tereny rolne. Możliwość prowadzenia piekarni, magazynu, hurtowni, można parter budynku przerobić na warsztat samochodowy, istnieje dużo możliwości według potrzeb potencjalnego nabywcy. Zapraszamy wszystkich mających pomysł na zagospodarowanie tej nieruchomości na prezentację.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń