Kontakt

Działka ROD ul. Nieszawska

Poznań-Nowe Miasto, ul. Nieszawska zobacz na mapie

119 000 PLN

Cena:
119 000,00 zł
Powierzchnia:
55,00 m2
Cena za m2:
2 163,64 zł
Powierzchnia użytkowa:
35,00 m2
Powierzchnia działki:
472,00 m2
Rok budowy:
2010
Liczba pięter:
1
Liczba pokoi:
2
Stan budynku:
Bardzo dobry
Typ domu:
Letniskowy
Prąd:
tak
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
37543/3877/ODS
Opis
Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki z przestronnym domkiem usytuowanej w kompleksie ROD przy ul.Nieszawskiej w Poznaniu.
Na dużej z licznymi nasadzeniami działce znajduje się domek o powierzchni zabudowy 35 m2 z użytkowym poddaszem o wymiarach 4x5 m.
Na jego powierzchnię składają się kuchnia z jadalnią, łazienka z prysznicem, dwa pomieszczenia gospodarcze, salon i duża sypialnia na poddaszu/antresoli.
Przed wejściem do niego znajduje się 12-metrowy zadaszony taras.
Budynek został wybudowany z suporexu, ocieplony w zeszłym roku 10 cm styropianu i pokryty tynkiem strukturalnym.
Dach w całości deskowany ocieplony ocieplony 15 cm wełny i pokryty blachodachówką. Posadzki zostały ocieplone 5 cm styropianu.
Do budynku została doprowadzona woda i prąd. Na terenie działki znajduje się murowany grill, huśtawka, liczne drzewa ( jabłonie śliwy wiśnia grusza pigwa, młode świerki) a komunikacja wykonana z poz-bruku.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń