Kontakt

Sprzedam atrakcyjny dom z budynkiem gospodarczym

Radom zobacz na mapie

850 000 PLN

Cena:
850 000,00 zł
Powierzchnia:
178,00 m2
Cena za m2:
5 050,56 zł
Powierzchnia działki:
1 185,00 m2
Rok budowy:
2009
Liczba pięter:
1
Liczba pokoi:
6
Stan budynku:
Bardzo dobry
Typ domu:
Wolnostojący
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
39906/3877/ODS
Opis
Oferuję do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość – dom z 2009 roku wraz z budynkiem z przeznaczeniem na działalność gospodarczą, lub do zaaranżowania na budynek mieszkalny. Dom jest umeblowany, posiada sprzęt AGD, klimatyzacja oraz ogrzewanie gazowe, stan techniczny dobry do lekkiego odświeżenia.
Świetna lokalizacja na pograniczu Radomia i Rajca Szlacheckiego
Dom jest murowany, jednokondygnacyjny z poddaszem mieszkalnym. Posiada prostą, tradycyjną, funkcjonalną formę. Fundamenty budowane w postaci ław żelbetowych. Ściany zewnętrzne warstwowe, wewnętrzne konstrukcyjne z cegły.
Wykończenie budynku:
- ściany i sufity pokryte farbą lateksową
- okna drewniane, bejcowane
- stolarka drzwiowa frezowana z przeszkleniami
- wrota i drzwi garażowe obite bejcą stalową
- posadzki – panele podłogowe oraz terakota
Wszystkie media miejskie są dostępne, ogrzewanie gazowe.
Na dole jest 2 pokoje, a na górze 4 pokoje, łazienka z wanną narożną i prysznicem. Bardzo duży salon z widokiem na taras i ogród.
Budynek wyposażony jest w instalację wodociągową, kanalizacji sanitarnej, instalację energo-elektrycznej, telefoniczną oraz c.o. z wbudowaną w kondygnację przyziemia kotłowni, wyposażonej w piec C.O. na paliwo stałe.
Działka o powierzchni 1185 m kw., utwardzenie w postaci dojazdu do nieruchomości drogą asfaltową i jest zagospodarowana część zieleni ogrodowej. Działka jest położona na terenie płaskim i jest cała ogrodzona metalowymi ramami zawieszonymi na murowanych słupkach.

Zapraszam na prezentację.
Edyta Nowak-Ozcelik

tel.: 665 164 808

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń