Kontakt

Elegancki dom w Rudzicy! 6 pokoi!

Rudzica zobacz na mapie

850 000 PLN

Cena:
850 000,00 zł
Powierzchnia:
220,00 m2
Cena za m2:
3 863,64 zł
Powierzchnia użytkowa:
190,00 m2
Powierzchnia działki:
2 000,00 m2
Rok budowy:
2014
Liczba pięter:
2
Liczba pokoi:
6
Stan budynku:
Bardzo dobry
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
35269/3877/ODS
Opis
Prezentujemy Państwu dom 220 metrów w urokliwej miejscowości Rudzica!

W domu znajduje się pięć niezależnych pokoi oraz przestronny salon. Pokój dzienny oraz jeden z niezależnych pokoi znajduje się na parterze, a pozostałe cztery znajdują się na piętrze.
Bardzo dużym atutem są dwie łazienki - mniejsza znajduje się na parterze, gdzie zamontowana jest toaleta, umywalka oraz grzejnik żeberkowy, ponadto zostało zamontowane przyłącze na prysznic. Większa z nich - pokój kąpielowy - znajduje się na piętrze, gdzie zamontowano toaletę, bidet, prysznic, wannę oraz umywalkę.

Na całym parterze oraz w pokoju kąpielowym na piętrze znajduje się ogrzewanie podłogowe.

Budynek znajduje się w przepięknej i bardzo cichej okolicy - niemal z każdego okna rozpościera się widok na góry! Dom znajduje się w trzeciej linii zabudowy co ogranicza odgłosy i tak mało ruchliwej ulicy. Dojazd do budynku realizowany jest utwardzoną drogą prywatną.

Dom został zbudowany w 2014 roku "pod siebie" - z bardzo dobrych materiałów (pustaki ceramiczne POROTHERM, styropian grafitowy, okna trzyszybowe), dzięki czemu budynek jest energooszczędny. Ogrzewanie domu za pomocą pieca na EKO groszek oraz kominka w salonie.

Informacyjnie:

Do centrum Bielska - Białej zaledwie 15 km!

Zapraszamy do kontaktu oraz na prezentację!

Kornel Skrabania
+48 690 001 847
kskrabania@polnoc.pl www.polnoc.pl

PÓŁNOC Nieruchomości Bielsko Biała
43-300 Bielsko - Biała, ul. Szarotki 10

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń