Kontakt

Atrakcyjny dom k/Sandomierza - cena do negocjacji

Rzeczyca Mokra zobacz na mapie

850 000 PLN

Cena:
850 000,00 zł
Powierzchnia:
190,00 m2
Cena za m2:
4 473,68 zł
Powierzchnia użytkowa:
200,00 m2
Powierzchnia działki:
4 600,00 m2
Rok budowy:
2011
Liczba pięter:
2
Liczba pokoi:
6
Stan budynku:
Bardzo dobry
Typ domu:
Wolnostojący
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
39422/3877/ODS
Opis
Północ Nieruchomości, Oddział w Sandomierzu, ma przyjemność zaprezentować atrakcyjny dom z bardzo dużą działką blisko Sandomierza. Nieruchomość znajduje się w Rzeczycy Mokrej przy DK 777.
Działka 358/1 ma regularny kształt i ma być podzielona na mniejsze w celu utworzenia dodatkowych 2-3-ch działek budowlanych. Zgodnie z uchwałą Rady Gminy Dwikozy, tereny na których leży przedmiotowa działka, są przeznaczone pod budownictwo zagrodowe i mieszkaniowe.
W przypadku zainteresowania domem z większą działką, sprzedający deklaruje sprzedaż nieruchomości 358/1 bez podziału za dopłatą do ceny ofertowej, która pozostaje do uzgodnienia.
LOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w Rzeczycy Mokrej
36 DW777 – Mapy Google
Położenie nieruchomości na wzgórzu zapewnia ładne widoki a spokojna okolica oraz bliska odległość od sandomierskiej starówki ( tylko 4,5 km ) podnosi walory tego miejsca. Dom jest gotowy do zamieszkania, ponieważ w ostatnim okresie był gruntownie odnowiony.
DOM: Dom jest podpiwniczony i posiada tzw. podwyższony parter. W piwnicach znajdują się pomieszczenie gospodarcze, pralnia, 2 korytarze i drzwi wejściowe do budynku od ogrodu. Na parterze są wiatrołap, duży salon połączony z aneksem kuchennym, przedpokój, duży pokój , sypialnia, ubikacja. W budynku na parterze założone jest nowoczesne ogrzewanie podłogowe oraz kaloryfery. Na piętrze są 3 pokoje, łazienka i garderoba. Całkowita powierzchnia użytkowa domu wynosi ponad 190 m.kw. Ponadto oprócz domu w skład nieruchomości wchodzi duży wolnostojący garaż i budynek gospodarczy, który może być różnie wykorzystany.
Okolica jest spokojna , wokół jest bardzo dużo zieleni z zabudową domów jednorodzinnych.
Ofertę posiadamy na wyłączność i jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji, po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom.
Ponadto pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą i bezpośredniego kontaktu z biurem w przypadku pojawienia się pytań,
Ryszard Latawiec – Dyrektor Oddziału
tel 603 972 656 e-mail : rlatawiec@polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń