Kontakt

Sandomierz - dom na Rokitku

Sandomierz, ul. Rokitek zobacz na mapie

760 000 PLN

Cena:
760 000,00 zł
Powierzchnia:
140,00 m2
Cena za m2:
5 428,57 zł
Powierzchnia działki:
2 040,00 m2
Rok budowy:
1970
Liczba pięter:
1
Liczba pokoi:
5
Stan budynku:
Do adaptacji
Typ domu:
Wolnostojący
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
39177/3877/ODS
Opis
Północ Nieruchomości Oddział w Sandomierzu ma przyjemność zaprezentować wolnostojący dom położony w bardzo atrakcyjnej części Sandomierza.
LOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się na Rokitku, blisko Parku Piszczele i wąwozu Królowej Jadwigi oraz w spacerowej odległości ( kilka minut) od centrum miasta i starówki.

Ze względu na duże walory turystyczne Sandomierza i bliskość sandomierskiej starówki, dom idealnie nadaje się pod wynajem. Dom ma duży potencjał do aranżowania i stosunkowo łatwo można rozdzielić piętra w celu utworzenia dwóch odrębnych lokali mieszkalnych. Budynek jest podpiwniczony i na poziomie piwnic znajduje się garaż, kotłownia, pralnia i spiżarnia. Ze względu na nachylenie terenu piwnice i garaż od strony południowej są na poziomie gruntu i można je łatwo zaadaptować na dodatkowy lokal.
Dom : Budynek jest piętrowy o łącznej powierzchni 140 m kw. Mury są z cegły a budynek jest ocieplony. Na parterze znajdują się dwa pokoje , duża kuchnia ze spiżarką i łazienka .Na piętrze są trzy pokoje i pomieszczenie gospodarcze z pionem kanalizacyjnym, które można przekształcić w łazienkę. Dwa pokoje na piętrze posiadają balkony z których roztacza się ładny widok na okolicę i dolinę Wisły.
Przed budynkiem znajduje się wolnostojący garaż , a cicha i spokojna okolica i zadbany ogród tworzą klimat, zapewniają dobre samopoczucie i odpoczynek.

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Zapraszam do składania ofert i kontaktu ,
Ryszard Latawiec -Dyrektor oddziału
tel 603 972 656 e-mail : rlatawiec@polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń