Kontakt

Dom – Siedlisko

Siedlisko zobacz na mapie

149 000 PLN

Cena:
149 000,00 zł
Powierzchnia:
198,90 m2
Cena za m2:
749,12 zł
Powierzchnia użytkowa:
121,70 m2
Powierzchnia działki:
21,37 m2
Rok budowy:
2009
Liczba pięter:
2
Liczba pokoi:
5
Stan budynku:
W budowie
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
35983/3877/ODS
Opis
Na sprzedaż działka budowlana wraz z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego, wolno stojącego o 2 kondygnacjach naziemnych, który znajduje się w cichej i spokojnej wsi Różanówka, położonej 14 km od Nowej Soli oraz 27 km od Głogowa.

Średniej wielkości ekonomiczny dom o atrakcyjnej sylwetce i funkcjonalnym wnętrzu został zaprojektowany dla 4-6 osobowej rodziny, z garażem wkomponowanym w bryłę budynku.

Oferowany dom w budowie wg projektu "APS 161" o powierzchni użytkowej 121,7 m.kw. posadowiony na działce o powierzchni 21,37 arów składa się:

PARTER - wygodna kuchnia, zlokalizowana od frontu, sąsiaduje z jadalnią będącą częścią przestronnego pokoju dziennego, którego część wypoczynkowa znajduje się w głębi domu. Na parterze znajdują się również drugi pokój, łazienka, kotłownia oraz schody prowadzące na poddasze. W bryle budynku wkomponowano również garaż na poziomie zbliżonym do poziomu terenu.

PODDASZE UŻYTKOWE - zlokalizowane 3 wygodne sypialnie, duża łazienka i strych nad garażem możliwy do wykorzystania na pomieszczenie mieszkalne lub rekreacyjne.

Instalacje:

woda - doprowadzenie z sieci wodociągowej. Ciepła woda z podgrzewacza zasilanego z kotła na opał stały i podgrzewacza zlokalizowanego w kotłowni;
kanalizacja - odprowadzenie ścieków do zbiornika bezodpływowego - szamba;
centralne ogrzewanie - wodne, zasilanie z pieca na opał stały, zlokalizowanego w kotłowni;
elektryczna - z sieci energetycznej NN.

Dodatkowym atutem nieruchomości jest jego lokalizacja, otwarta przestrzeń i las na wyciągnięcie ręki z pewnością docenią ludzie szukający ciszy i spokoju z daleka od zgiełku miasta.

Istnieje możliwość zakupu domu w budowie na działce nr 123/1 o powierzchni 11,98 arów za kwotę 114.000 zł lub działkę nr 123/2 o powierzchni 9,39 arów za kwotę 35.000 zł.

Oferujemy kompleksową obsługę klienta - Specjaliści ds. kredytów hipotecznych Północ Nieruchomości Głogów, pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności, niezbędnych do uzyskania kredytu.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację.

Prezentacja nieruchomości wiąże się z okazaniem danych osobowych Oglądających oraz pokwitowania udostępnienia adresu prezentowanej nieruchomości na wskazaniu adresowym.
Przy zakupie nieruchomości należy wziąć pod uwagę koszty podatku PCC- 2%, opłaty sądowe oraz notarialne oraz wynagrodzenie pośrednika.

Kontakt:

Agata Surdyk
Północ Nieruchomości Głogów
tel: 797 333 591
e-mail: asurdyk@polnoc.pl
Nr licencji: 23966
Więcej ofert na www.polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń