Kontakt

Dom – Siemiatycze

Siemiatycze zobacz na mapie

430 000 PLN

Cena:
430 000,00 zł
Powierzchnia:
55,00 m2
Cena za m2:
7 818,18 zł
Powierzchnia użytkowa:
55,00 m2
Powierzchnia działki:
46 000,00 m2
Rok budowy:
2000
Liczba pokoi:
3
Stan budynku:
Dobry
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Id oferty:
13435/3877/ODS
Opis
Do sprzedaży dom mieszkalny w gminie Grodzisk powiat Siemiatycki wraz z zabudowaniami przystosowanymi do hodowli koni. Zabudowa siedliskowa, powierzchnia działki to 4,6ha podzielona na kilka części:
Część mieszkalna w której znajduje się drewniany dom z 2 sypialniami, salon wraz z aneksem kuchennym, łazienka. Drewutnia z dwoma mieszkaniami gościnnymi oraz dużym poddaszem w którym istnieje możliwość zaadaptowania na pokoje gościnne. W tej części znajduje się również parking, oczko wodne, ogród oraz sad.
Część przeznaczona na stadninę w której znajdują się dwie stajnie: jedna z czterema pojedynczymi boksami, jednym podwójnym oraz jednym potrójnym; oraz stajnia dla klaczy ze źrebięciem. W tej części znajduje się również paszarnia, silos na zboże, studnia głębinowa, wiata na siano, garaż na maszyny, ziemianka, duża ujeżdżalnia pokryta piaskiem. W tej części przygotowany jest również projekt wraz z pozwoleniem na budowę pod dużą 14-nasto boksową stajnie.
Część - pastwisko podzielone na cztery kwatery.
Wszystkie budynki są drewniane. Dom i drewutnia pokryte są gontem, natomiast pozostałe budynki blacho-dachówką.
Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!
Kontakt:
Roszkowska Jolanta
POK Łapy
tel: +48 797-990-181; 85 715 26 26
e-mail: jroszkowska@polnoc.pl
Więcej ofert na www.polnoc.pl

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń