Kontakt

Komfortowy dom - Somonino

Somonino, ul. Kasztelańska zobacz na mapie

949 000 PLN

Cena:
949 000,00 zł
Powierzchnia:
232,70 m2
Cena za m2:
4 339,70 zł
Powierzchnia użytkowa:
154,50 m2
Powierzchnia działki:
1 029,00 m2
Rok budowy:
2004
Liczba pokoi:
5
Stan budynku:
Idealny
Typ domu:
Wolnostojący
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
37835/3877/ODS
Opis
Wyłącznie u Nas!
Komfortowy, malowniczo położony dom wolnostojący z pięknym ogrodem w miejscowości Somonino, w powiecie kartuskim, w samym sercu Szwajcarii Kaszubskiej. Nieruchomość idealna dla rodzin z dziećmi oraz aktywnych, ceniących naturę i spokój z możliwością szybkiego dojazdu do m.in. Kartuz, Żukowa, Kościerzyny i Trójmiasta.

OPIS DOMU:
Dom wybudowany z dbałością o szczegóły, wykonany bardzo solidnie, z wysokiej klasy materiałów. Przestrzenny salon oraz atrakcyjna kuchnia z jadalnią nadają wnętrzu ciepłego, rodzinnego charakteru. Okna typu PCV dostarczają duże ilości światła, przez co w domu nie brakuje słońca. Dla wypoczynku przewidziano urokliwy, bardzo dobrze nasłoneczniony taras na całej szerokości budynku, co umożliwia korzystanie z letniego słońca od świtu do zmierzchu. Piwnica budynku z niezależnym wejściem, kotłownią gazową, garażem i wieloma ustawnymi pomieszczeniami daje możliwość m.in. prowadzenia działalności gospodarczej w nieruchomości. Garaż wyposażony jest w pełni zautomatyzowaną bramę wjazdową. Nieruchomość posiada również dwu funkcyjny garaż wolnostojący, który w sezonie letnim służy jako duża altana ogrodowa.

OGRZEWANIE:
Aktualnie realizowane jest przyłącze gazowe do budynku wraz z nowoczesnym kotłem gazowym i wysokiej klasy osprzętem. Całość charakteryzować się będzie bezobsługową pracą, bardzo ekonomicznym spalaniem, a nowemu właścicielowi da możliwość korzystania z pełnej gwarancji podczas użytkowania. Ogrzewanie podłogowe oraz w części budynku grzejnikowe. Zainstalowano sterowniki za pomocą których można regulować temperaturę pomieszczeń.

Nieruchomość o powierzchni użytkowej 154,50m2 składa się z:

PIWNICA: 78,2m2

PARTER:
Salon – 30,0m2,
Kuchnia z jadalnią – 17,4m2,
Łazienka – 3,2m2,
Korytarz + kl. sch. – 14,7m2,
Pokój – 12,2m2,
Wiatrołap – 3,9m2

PIĘTRO :
Sypialnia – 18,0m2,
Garderoba - 11,0m2,
Sypialnia – 17,4m2,
Sypialnia – 13,0m2,
Korytarz + kl. sch. – 7,0m2,
Łazienka: - 6,7m2.

Nieruchomość sprzedawana z pełnym wyposażeniem widocznym na zdjęciach.

Działka o powierzchni 1029m2, ogrodzona, z bramą wjazdową i furtką. Do dyspozycji mamy spory, wypielęgnowany trawnik, ogród warzywny, niebywale piękne kwiaty i krzewy ozdobne, drzewka owocowe, a całość jest zorganizowana w przyjemny dla oka sposób. Ogród został zaaranżowany w formie kaskady co jeszcze bardziej podkreśla jego urokliwy charakter.

LOKALIZACJA:
Somonino leży w samym sercu Szwajcarii Kaszubskiej, w otoczeniu malowniczych lasów i jezior. Nieruchomość położna jest w najatrakcyjniejszej części miejscowości Somonino, przy zupełnie nowej ulicy z chodnikiem, ścieżką rowerową i oświetleniem. Drogą ta można dojechać bezpośrednio do Ostrzyc (bardzo znana miejscowość turystyczna nad przepięknym jeziorem) oraz do projektowanego ronda w Kiełpinie. W bliskiej odległości od nieruchomości w najbliższym czasie powstanie przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, co umożliwi szybki dojazd pociągiem do m.in. Trójmiasta i Kościerzyny. W Somoninie znajdują się m.in. sklepy, banki, ośrodek zdrowia, apteki, przystanki autobusowe, szkoła podstawowa, zawodowa i średnia, place zabaw, Urząd Gminy, posterunek Policji, kościół, dworzec PKP, poczta. Dojazd samochodem do Trójmiasta zajmuje 35 min, do Kartuz 5 min, do Kościerzyny 25min.

Serdecznie polecam oraz zapraszam na prezentację.

Z uwagi na panującą pandemię prosimy o kontakt z wyprzedzeniem ponieważ przedmiot sprzedaży prezentowany jest podczas dni otwartych, które organizowane są maksymalnie dwa razy w miesiącu. Więcej informacji o dniach otwartych udzielmy telefonicznie.

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń