Kontakt

Dom z potencjałem na dużej działce.

Stojeszyn Drugi

249 000 PLN

Cena:
249 000,00 zł
Powierzchnia:
100,00 m2
Cena za m2:
2 490,00 zł
Powierzchnia użytkowa:
100,00 m2
Powierzchnia działki:
9 900,00 m2
Rok budowy:
1970
Liczba pięter:
1
Liczba pokoi:
3
Stan budynku:
Do remontu
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Piwnica:
tak
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
36898/3877/ODS
Opis
Dom położony w malowniczym otoczeniu, z dala od zgiełku miasta.

Niski jednopiętrowy budynek z możliwością nadbudowy! Wbudowany w latach siedemdziesiątych, kryty eternitem. Więźba dachowa w dobrym stanie.

Nieruchomość składa się z 3 nieprzechodnich pokoi (jeden z nich jest połączony ale jest oddzielne wejście), łazienki z WC, kuchni oraz przestronnego przedsionka dobudowanego w późniejszych latach, oraz z wyjściem na ogród od drugiej strony niż główne wejście

Dom jest w połowie podpiwniczony. Umieszczony na podwyższeniu, dlatego piwnica posiada okna.

Na działce znajduję się budynek, murowany budynek gospodarczy.

Nieruchomość położona jest na dużej działce o wielkości 9900 m2. W części znajdującej się bliżej wjazdu jest to działka budowlana, oznacza to, że można wybudować drugi dom.

Dom znajduje się bardzo blisko lokalnego sklepu.

Odległość do:

- Modliborzyc 3 km
- Janowa Lubelskiego 10km
- Stalowej Woli 28 km

Jeśli jesteś zainteresowany działkami rolnymi, lasem, bądź łąką w okolicy zadzwoń.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń