Kontakt

Dom – Strażnica

Strażnica

136 500 PLN

Cena:
136 500,00 zł
Powierzchnia:
50,00 m2
Cena za m2:
2 730,00 zł
Powierzchnia działki:
12 600,00 m2
Liczba pokoi:
1
Typ domu:
Wolnostojący
Id oferty:
34431/3877/ODS
Opis
Biuro Nieruchomości Północ w Końskich zachęca Państwa do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży. Nieruchomość położona w przepięknie położonej, malowniczej miejscowości Strażnica , działka zabudowana domem murowanym (pokój, kuchnia, pomieszczenie na łazienkę, korytarz),podłączona energia elektryczna i przyłącze wodociągowe. Dom ocieplony, otynkowany, działka posiada dostęp do drogi asfaltowej, jest utrzymana w porządku( nasadzone drzewa, wykaszana), powierzchnia działki zabudowanej 8 arów, areał o powierzchni 1,26ha ( las, łąki, pastwiska). Z ogromną przyjemnością zapraszamy na prezentację i zachęcamy do kupna. Kupujący nie musi mieć statutu rolnika, dla osób nie będących rolnikami pomagamy otrzymać pozytywną decyzję pozwalającą na zakup ziemi rolnej od odpowiedniego oddziału KOWR. Zapraszamy.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń