Kontakt

Sprzedam piękną posiadłość

Stużno-Kolonia zobacz na mapie

485 000 PLN

Cena:
485 000,00 zł
Powierzchnia:
335,24 m2
Cena za m2:
1 416,90 zł
Powierzchnia działki:
49 500,00 m2
Liczba pokoi:
5
Stan budynku:
Do wykończenia
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Id oferty:
18302/3877/ODS
Opis
Biuro nieruchomości Północ w Końskich oferuje państwu do sprzedania przepiękną posiadłość w stanie surowym otwartym, urokliwie położoną na najwyższym wzgórzu powiatu opoczyńskiego w malowniczej miejscowości Stużno- Kolonia. Nieruchomość przez nas oferowana składa się z działki 4,95 hektara w jednym kawałku na której znajduje się dom wybudowany z cegły ceramicznej, klinkieru, dach pokryty papą przygotowany pod dachówkę. Wszystkie pomieszczenia są wentylowane, ściana wewnętrzna budynku również jest wentylowana. Na program funkcjonalny domu składają się:
- część mieszkalna
1. kuchnia, salon z jadalnią, spiżarnia, wc, hol, wiatrołap
2. trzy sypialnie, garderoba, łazienka
3. siłownia, pralnia, kotłownia
- część garażowa : garaż dwustanowiskowy i dwa pomieszczenia gospodarcze
Powierzchnia domu 335,24m2.
Na działce znajduje się piękny staw o wymiarach 60mx 70m oraz hektar lasu.. Przepiękna, szeroka działka nasadzona różnego rodzaju krzewami i drzewami (platony, buki, klony, kasztanowce, tulipanowce, dęby czerwone, wiązy świerki srebrne, serbskie, sosna czarna, miłorzęby japońskie itd).
Do działki doprowadzono energię i wodę, natomiast na kanalizację jest już podpisana umowa. Piękna tego miejsca nie da się odzwierciedlić na zdjęciach. Nieruchomość jest idealnym miejscem do zamieszkania, wspaniały mikroklimat, świeże powietrze. Zainteresowanych z ogromną przyjemnością zapraszam na prezentację i zachęcam do kupna. Nasze biuro bezpłatnie pomaga w uzyskaniu dogodnego kredytu na sfinansowanie zakupu nieruchomości. Kontakt pod numerem telefonu 793-333-332 lub 533-213-433.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń