Kontakt
Tylko u nas

Dom – Stużno-Kolonia

Stużno-Kolonia

87 000 PLN

Cena:
87 000,00 zł
Powierzchnia:
50,00 m2
Cena za m2:
1 740,00 zł
Powierzchnia działki:
10 100,00 m2
Liczba pokoi:
2
Typ domu:
Wolnostojący
Id oferty:
32186/3877/ODS
Opis
Biuro Nieruchomości Północ w Końskich oferuje państwu do sprzedania nieruchomość składającą się z działek o powierzchni 1.01 ha w jednym kawałku, zabudowaną domem mieszkalnym, dwa pomieszczenia do wykończenia, wodociąg i energia elektryczna podłączona. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Stużno-Kolonia gmina Opoczno, województwo łódzkie.
Drodzy państwo ofertę szczególnie kieruję do osób szukających miejsca na letni wypoczynek, my w tej ofercie oprócz domu i działki oferujemy czyste powietrze i bliskość natury (lasy pełne grzybów i owoców). Blisko do Końskich i Opoczna. Serdecznie zapraszamy na prezentacje i zachęcamy do kupna.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń