Kontakt

Dom – Suwałki

Suwałki zobacz na mapie

1 200 000 PLN

Cena:
1 200 000,00 zł
Powierzchnia:
430,00 m2
Cena za m2:
2 790,70 zł
Powierzchnia użytkowa:
340,00 m2
Liczba pokoi:
6
Stan budynku:
Dobry
Typ domu:
Szeregowy
Prąd:
tak
Id oferty:
10938/3877/ODS
Opis
Posiadamy w ofercie dom o powierzchni 430 m2 położony w centrum miasta. Nieruchomość jest w całości podpiwniczona i składa się z 4 kondygnacji. W piwnicy znajduje się garaż (z wjazdem od strony podwórka) oraz pomieszczenia gospodarcze. Parter stanowi część handlowo - usługowa. Na kolejnych kondygnacjach znajduje się część mieszkalna. Pierwsze piętro stanowi salon oraz kuchnia z jadalnią i niewielka toaleta. Drugie to część sypialna składająca się z 3 sypialni oraz dużej łazienki. Poddasze użytkowe składa się z 2 pomieszczeń w czym jedno to oranżeria z tarasem z którego rozpościera się widok na miasto. Ponadto w części mieszkalnej znajdują się 4 balkony. Całość wykończona w wysokim standardzie i bardzo zadbana. Podłogi w części mieszkalnej wyłożone parkietem. Wszystkie piętra łączą schody z rzeźbioną poręczą wyłożone drewnem. W domu zostają wszystkie meble.
Polecamy i ZAPRASZAMY do oglądania!
Spotkania umawiane indywidualnie - kontakt:
Grzegorz Kozłowski
tel: 515-028-622
e-mail: gkozlowski@polnoc.pl
Więcej ofert na www.polnoc.pl

Oferta Laureata Konkursu Lider Nieruchomości Otodom 2020!

Zabezpiecz swoich bliskich gdyby Ciebie zabrakło
Już za 30 zł miesięcznie możesz spać spokojnie.
Sam wybierz swoją ochronę w kalkulatorze poniżej:
https://www.expander.pl/oferta-ochrona-kredytowa?utm_source=expander-ekspert&utm_medium=mailing&utm_campaign=Edyta_Lata

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń