Kontakt

Duża kamienica po remoncie, centrum miasta

Świdnica

2 700 000 PLN

Cena:
2 700 000,00 zł
Powierzchnia:
1 870,60 m2
Cena za m2:
1 443,39 zł
Powierzchnia działki:
2 538,00 m2
Stan budynku:
Bardzo dobry
Typ domu:
Kamienica
Id oferty:
31467/3877/ODS
Opis
Opis:

Do sprzedania duża kamienica, znajdująca się na działce o kształcie trapezu i wielkości 2538 m2 ( nie jest wpisana do rejestru zabytków). Budynek jest obiektem trzykondygnacyjnym, podpiwniczonym, wolnostojącym. Południowa część nieruchomości zaadaptowana na parking. Istnieje możliwość rozbudowy nieruchomości do 80% wielkości parkingu. W budynku znajdują się dwie klatki schodowe, jedna główna, znajdująca się centralnie na osi budynku oraz druga boczna. Przygotowany jest także szyb na zainstalowanie windy. Wymienione zostały wszystkie instalacje oraz wykonane odwodnienie budynku, możliwość zainstalowania kolektorów słonecznych, własna kotłownia znajdująca się w piwnicy ( piec opalany gazem miejskim), wymienione wszystkie okna.
Według planu przestrzennego zagospodarowania miasta obiekt nadaje się na:
tereny zabudowy usługowej kultury- UK
lokale usługowe- UU,UA
zabudowę mieszkaniową wielorodzinną- MW
zieleń urządzoną- ZP

Wszystkie dokumenty do wglądu oraz operat szacunkowy z roku 2017. Cena do niewielkich negocjacji.
Zapraszam na bezpłatną prezentację.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń