Kontakt

Dom z bala sosnowego

Trzciano zobacz na mapie

399 000 PLN

Cena:
399 000,00 zł
Powierzchnia:
198,00 m2
Cena za m2:
2 015,15 zł
Powierzchnia użytkowa:
198,00 m2
Powierzchnia działki:
3 200,00 m2
Rok budowy:
2010
Liczba pokoi:
8
Stan budynku:
Stan deweloperski
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Id oferty:
36463/3877/ODS
Opis

Drewniany dom (drewno polskiego pochodzenia z bala sosnowego) zlokalizowany we wsi Trzciano, gmina Ryjewo w powiecie kwidzyńskim.
Dom składa się z parteru oraz dużego użytkowego poddasza.
Dom wykonany z bali w stanie deweloperskim, ze wszystkim przyłączami.
Do nieruchomości dojedziemy drogą szutrową (odcinek 300 m).
Dom ustawiony na lekkim wzniesieniu w odległości ok. 20 m od drogi dojazdowej, co umożliwia zbudowanie podjazdu, postawienia wiaty czy garażu.
Dużą zaletą domu jest bogato obsadzona duża działka (3200 m). Drzewa te mogą stanowić dodatkowe piękne ogrodzenie domu.
Nieruchomość dedykowana jest dla osób chcących zamieszkać w otoczeniu lasów, jezior (jezioro Orkusz w odległości 3 km, jezioro Brachlewo 6,5 km) nie rezygnując przy tym z dostępności sklepów branżowych, kwiaciarni, gastronomii czy urzędów.
Najbliższe miejscowości:
Ryjewo - 11 km
Kwidzyn - 10 km
Sztum - 14 km
Poddasze według projektu to 4 pokoje, oraz łazienka. Właściciel tę kwestię pozostawił do dowolnej aranżacji dla Kupującego. Wszystkie przyłącza na poddaszu zostały wykonane.
Dom ogrzejemy kominkiem z płaszczem wodnym, w przyziemiu znajduje się kotłownia z wykonanym zasilaniem oraz wyprowadzonymi przyłączami pod dowolny piec.Rozprowadzone zostało ogrzewanie podłogowe w łazience oraz wiatrołapie.
Dach czterospadowy wykonany z dachówki ceramicznej.

Bez kosztów prowizji
794 920 911
Wyłączność
Transakcja chroniona polisą OC

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń