Kontakt

Nowoczesny segment (240 m2) Ochota - premium

Ochota zobacz na mapie

2 690 000 PLN

Cena:
2 690 000,00 zł
Powierzchnia:
240,00 m2
Cena za m2:
11 208,33 zł
Powierzchnia użytkowa:
240,00 m2
Powierzchnia działki:
200,00 m2
Rok budowy:
2010
Liczba pokoi:
6
Stan budynku:
Idealny
Typ domu:
Bliźniak
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
36709/3877/ODS
Opis
Nowoczesny segment położony jest w najbardziej prestiżowej części Ochoty, przy Parku Szczęśliwickim, w otoczeniu zieleni i domów o niskiej zabudowie jednorodzinnej. Bliskość do centrum Śródmieścia oraz parkowa okolica czynią tą lokalizację idealną dla rodzin i pracujących par ceniących spokój, ciszę, dobrą komunikację i bliskość natury.

Bryła wykonana z materiałów wysokiej jakości. Granit, piaskowiec, naturalne drewno tworzą elewację budynku. Okna drewniane. Panoramiczny taras.

Wygodny garaż podziemny dla dwóch pojazdów oraz możliwość wjazdu na teren posesji.

Nieruchomość składa się z 4 kondygnacji:

- poziom - 1 - 2 miejsca postojowe, pralnia, dodatkowe pomieszczenie,
- poziom 0 - duża kuchnia (wyposażenie AGD, meble w zabudowie, blat granitowy), duży salon z jadalnią, gabinet,
- poziom 1 - 3 sypialnie z garderobą, wc, łazienka,
- poziom 2 - open space z tarasami, dodatkowe pomieszczenie.

Dom wykończony z materiałów premium - parkiet z egzotycznego drewna, marmur na podłodze, łazienki z naturalnych kamieni, trawertynu, marmuru. Dom klimatyzowany.

Ekspozycja: wschód, południe, zachód

Serdecznie zapraszam na prezentację.
Maciej Czyż

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa