Kontakt

Kamienica po generalnym remoncie, 16 mieszkań

Praga-Północ, Radzymińska zobacz na mapie

5 200 000 PLN

Cena:
5 200 000,00 zł
Powierzchnia:
639,00 m2
Cena za m2:
8 137,72 zł
Powierzchnia użytkowa:
639,00 m2
Powierzchnia działki:
540,00 m2
Rok budowy:
1930
Liczba pięter:
3
Liczba pokoi:
16
Stan budynku:
Bardzo dobry
Typ domu:
Kamienica
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Piwnica:
tak
Id oferty:
35947/3877/ODS
Opis
Do sprzedaży kamienica położona na Pradze Północ przy ulicy Wołomińskiej w Warszawie.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Budynek posiada trzy kondygnacje oraz strych z możliwością adaptacji, jest położony na działce o powierzchni 540 m² na której znajduje się również parterowy budynek, wykorzystywany obecnie jako zaplecze budynku mieszkalnego.

Kamienica jest po generalnym remoncie wykonanym w latach 2016-2018, w trakcie którego wykonano ocieplenie całego budynku, wymiany instalacji, stolarek drzwiowych i okiennych. Teren nieruchomości oraz budynki są całodobowo monitorowane. W kamienicy znajduje się 16 lokali mieszkalnych, obecnie wynajmowanych. Większość mieszkań w kamienicy stanowią 2 pokojowe z niezależną jasną kuchnią, łazienką oraz toaletą o powierzchni pomiędzy 38 a 45 m2. Mieszkania jasne, słoneczne po generalnych remontach w pełni wyposażone w agd oraz meble kuchenne na wymiar, większość mieszkań wyposażonych dodatkowo w meble, w oknach rolety dzień/noc.

Prezentowana oferta sprzedaży jest ciekawą ofertą inwestycyjną, ze względu na lokalizację jak również możliwość rozbudowy. Oferowana cena dotyczy sprzedaży kamienicy, dodatkowo istnieje możliwość zakupu budynku parterowego w cenie 500.000,00 złotych

LOKALIZACJA:

Praga-Północ, ul. Wołomińska. Kilka kroków do przystanków autobusowych i tramwajowych. Niedaleko Merto Dworzec Wileński oraz Galeria Wileńska, w okolicy lokale usługowo-handlowe, kulturalne, szkoły, przedszkola.
Dobry dojazd do większości dzielnic w Warszawie.

Stan prawny: własność z założoną księgą wieczystą.
Grunty uregulowane.

Polecam i zapraszam do oglądania.
Говорю по-русски и по-украински.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń