Kontakt

Dom 220m2, Włochy, ul. Fasolowa, Zadbany

Włochy, Fasolowa zobacz na mapie

2 430 000 PLN

Cena:
2 430 000,00 zł
Powierzchnia:
220,00 m2
Powierzchnia działki:
1 035,00 m2
Rok budowy:
1997
Liczba pięter:
2
Liczba pokoi:
5
Stan budynku:
Odnowione
Typ domu:
Wolnostojący
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
38206/3877/ODS
Opis
Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w dzielnicy Stare Włochy. To co charakteryzuję tą nieruchomość to przede wszystkim: kameralna i cicha okolica, działka z dużym i zadbanym ogrodem, wewnętrzna droga zamykana bramą – wjazd tylko dla mieszkańców.
Atrakcyjna lokalizacja – bardzo dobra komunikacja z resztą miasta (3 minut do autobusu), SKM, rozwinięta infrastruktura drogowa, 5 minut do wjazdu obwodnicy Warszawy.

Rozkład pomieszczeń,

Parter:
- Hol
- Kuchnia
- Salon z kominkiem, wyjście na taras i ogród
- Łazienka
- Toaleta dla gości
- Kotłownia
- Garaż (dodatkowo 2 miejsca postojowe pod domem)

I piętro:
- Pokój/sypialnia główna
- Pokój/sypialnia z wejściem na poddasze użytkowe
- Pokój/biuro
- Pokój/sypialnia z wejściem na poddasze użytkowe
- Łazienka

II piętro
- Poddasze użytkowe/garderoba

Dom jest zadbany i komfortowy, w ostatnim czasie odnowiony. Dobra izolacja elewacji, dachówka ceramiczna. Ogrzewanie gazowe, piec renomowanej firmy Viessmann.
Okolica domów jednorodzinnych, niska zabudowa. W niedalekiej odległości sklepy, punkty usługowe, szkoły. W domu jak i samej działce cicho i spokojnie, nie słychać odgłosów aglomeracji. Unikalne miejsce łączące prywatność z bardzo dobrą lokalizacją.

Oferta warta uwagi. Zapraszam serdecznie, chętnie odpowiem na Państwa pytania.

Krzysztof Chmura
+ 48 797 999 704
Północ Nieruchomości
Giełdowa Premium

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń