Kontakt

Piękna działka 76arów zabud. domem w Wojciechowice

Wojciechowice zobacz na mapie

399 000 PLN

Cena:
399 000,00 zł
Powierzchnia:
90,00 m2
Cena za m2:
4 433,33 zł
Powierzchnia użytkowa:
90,00 m2
Powierzchnia działki:
7 600,00 m2
Rok budowy:
1920
Liczba pięter:
1
Liczba pokoi:
4
Stan budynku:
Do odnowienia
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Id oferty:
36797/3877/ODS
Opis
Na sprzedaż urokliwe miejsce położone u stóp gór Bardzkich pod samą przełęczą Łaszczową w Wojciechowicach przy Kłodzku.
Działka 76arów zabudowana starym domem, typową dla tego miejsca chatą wiejską, do której przejeżdża się przez kładkę nad strumykiem.

Miejsce wyjątkowo ciche i spokojne, jedna z najpiękniejszych wiosek Kotliny Kłodzkiej przylegająca bezpośrednio do Kłodzka. Dojazd drogą gminną, nowy asfalt, wyregulowana roślinność, wszystko otoczone starymi świerkami, naprawdę można się zakochać 

Wokół mnóstwo szlaków pieszych oraz singiel traków, wiele atrakcji turystycznych.

Działka jest duża co daje wiele możliwości dla kogoś kto chciałby mieć dla siebie trochę więcej miejsca na dodatkową zabudowę lub duży ogród pod samymi górami.

Również nadaje się do zagospodarowania na przyjmowanie turystów, domki letniskowe, staw.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i na prezentacje na żywo

Cena jest do negocjacji

Zapraszamy po więcej informacji do kontaktu
Opiekun nieruchomości
Filip Hoszowski
Tel. 725022207

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń