Kontakt

NOWY 2021, Ząbki, Spacer 3D, 127m2 Segment

Ząbki, ul. Józefa Grzegorza Chłopickiego zobacz na mapie

649 000 PLN

Cena:
649 000,00 zł
Powierzchnia:
127,00 m2
Cena za m2:
5 110,24 zł
Powierzchnia użytkowa:
127,00 m2
Powierzchnia działki:
130,00 m2
Rok budowy:
2021
Liczba pięter:
3
Liczba pokoi:
6
Stan budynku:
Stan deweloperski
Typ domu:
Segment środkowy
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
36537/3877/ODS
Opis
Segment 127m2, Ząbki, ul. Chłopickiego

Zakończenie budowy: czerwiec 2021

Inwestycja została zaprojektowana, w nowoczesnym stylu o funkcjonalnych układach. Najnowsze trendy w architekturze. Projekt składa się z 4 segmentów o powierzchniach od 124 do 128 metrów kwadratowych. Każdy segment posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem. Brak kondygnacji podziemnych.

Inwestycja budowana z użyciem materiałów wysokiej jakości. W skład stanu deweloperskiego wchodzi m.in. przygotowanie ścian i podłóg pod wykończenie, doprowadzenie przyłączy oraz przeprowadzenie podstawowych prac instalacyjnych. Tynki gipsowe maszynowe, kominy systemowe, wentylacja grawitacyjna wymuszona, stropy żelbetowe, cegła poroterm, tynki silikatowe, ocieplenie – styropian 15cm. Balustrady ze stali wypełnione szkłem.

Każdy lokal posiada indywidualny piec z zamkniętą komorą spalania (na życzenie klienta za dodatkową opłatą – zasobnik). Drzwi antywłamaniowe, okna trzyszybowe (od środka białe, od zewnątrz kolor jasny dąb). Możliwość podłączenia kominka.

Do każdego segmentu przynależy ogródek oraz pomieszczenie pomocnicze (komórka/spiżarka/ wózkownia/rowerownia), z osobnym wejściem zewnętrznym.
Do każdego lokalu przynależą dwa miejsca postojowe. Teren ogrodzony, każdy oddzielnie ogrodzony.

Własność gruntu, wszystkie media miejskie, oddzielne liczniki.

Na parterze znajduje się:
salon z aneksem kuchennym
łazienka
wiatrołap

Na I piętrze:
sypialnia x 3
łazienka
pomieszczenie porządkowe
balkon

Na ostatnim piętrze (II):
sypialnia z wyjściem na taras, z którego rozprzestrzenia się widok na dzielnicę domków jednorodzinnych
gabinet do pracy
łazienka z garderobą

Przewidywany termin:
- zakończenia budowy: VI 2021
- akty notarialne: III Q 2021

Zapraszam do kontaktu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa