Kontakt

Dom – Zagórzyca

Zagórzyca zobacz na mapie

599 000 PLN

Cena:
599 000,00 zł
Powierzchnia:
219,00 m2
Cena za m2:
2 735,16 zł
Powierzchnia użytkowa:
219,00 m2
Powierzchnia działki:
5 750,00 m2
Rok budowy:
1980
Liczba pięter:
1
Liczba pokoi:
5
Stan budynku:
Dobry
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Id oferty:
15858/3877/ODS
Opis
Bardzo ładna posiadłość położona w malowniczej wsi Zagórzyca pod Słupskiem.
Posiadłość położona na trzech działkach o powierzchni około 5750m.kw. Działka kształtem przypomina trójkąt , z jednej strony graniczy z rzeczką Charstnicą . Zabudowana wolnostojącym budynkiem mieszkalnym o powierzchni 219m.kw i budynkiem gospodarczo-mieszkalnym o powierzchni 179m.kw. Dom jest bardzo ładny , wnętrze domu duże i przestronne. Mieszkanie znajdujące się nad budynkiem gospodarczym ma powierzchnie 60,70m.kw i w skład jego wchodzą dwa pokoje , kuchnia , łazienka i przedpokój. Lokal posiada własne centralne ogrzewanie, oraz osobny licznik elektryczny. Posesja ładnie zagospodarowana z pięknym oczkiem wodnym , różnego rodzaju nasadzeniami i głazami narzutowymi. Nieruchomość idealnie nadaje się na prowadzenie gospodarstwa agroturystycznego , warsztatu usługowego lub punktu handlowego. Świetnie nadaje się również do zamieszkania przez rodzinę wielopokoleniową.
Zapraszam do prezentacji.
Kontakt:
Pacek Dorota
PÓŁNOC Nieruchomości Słupsk
tel: 570-222-216
e-mail: dpacek@polnoc.pl
Więcej ofert na www.polnoc.pl

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń