Kontakt

Sprzedam dom z dużym ogrodem - Bachowice

Zator zobacz na mapie

160 000 PLN

Cena:
160 000,00 zł
Powierzchnia:
80,00 m2
Cena za m2:
2 000,00 zł
Powierzchnia użytkowa:
80,00 m2
Powierzchnia działki:
2 787,00 m2
Rok budowy:
1945
Liczba pięter:
1
Liczba pokoi:
2
Stan budynku:
Do kapitalnego remontu
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Piwnica:
tak
Id oferty:
36877/3877/ODS
Opis
Do sprzedania nieruchomość położona w Bachowicach przy ul. Stefczyka (9,8km od Energylandii).

Nieruchomość o pow. 2787m2 (13.8m x 202m) składa się z kilku działek, które tworzą w całości jeden kompleks gospodarczy.

Działki częściowo zabudowane są budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oraz budynkiem gospodarczym (stodołą), pozostały teren nieruchomości stanowi ogród. Działki w całości posiadają kształt regularny, są ogrodzone, częściowo porośnięte trawą, drzewami i samosiejkami.

Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, ok 20a terenu przeznaczone jest pod zabudowę mieszkaniową, ok 7a stanowi teren rolny.

Budynek mieszkalny parterowy (częściowo podpiwniczony) o pow.zab.145m2, wybudowany został w 1945r w technologii tradycyjnej, murowany z cegły, fundamenty z kamienia, stropy drewniane, dach na więźbie drewnianej kryty dachówką betonową. W budynku są 2 pokoje (przechodnie), kuchnia, ganek i pomieszczenia gospodarcze, które mogą zostać zaadaptowane na pomieszczenia mieszkalne. Podłogi drewniane, w części gospodarczej częściowo wylewka betonowa. Na ścianach tapety i tynki malowane farbą. Stolarka okienna drewniana, stolarka drzwiowa - drewniana.

Instalacja: elektryczna, wodna. Na działce znajduje się studnia. Brak kanalizacji miejskiej.
------------------------------------------------------------------
Budynek gospodarczy (stodoła) o pow.zab. 81m2 wybudowany został w 1945r, technologia tradycyjna. Istnieje możliwość adaptacji na warsztat lub garaż 2 stanowiskowy.

Zabudowania wymagają generalnego remontu.

Za budynkiem gospodarczym jest ogród, który może być wykorzystany rekreacyjnie. Część ogrodu przeznaczona jest w planie pod budownictwo mieszkaniowe, część są to tereny rolne/zielone.

Sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, blisko sklepy i usługi.
-------------------------------------------------------------------------
ZAPRASZAM SERDECZNIE DO KONTAKTU

Natalia Taborska
512688040
PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń