Kontakt

DOM w cenie mieszkania

Zawichost, ul. Świętokrzyska zobacz na mapie

280 000 PLN

Cena:
280 000,00 zł
Powierzchnia:
110,00 m2
Cena za m2:
2 545,45 zł
Powierzchnia użytkowa:
160,00 m2
Powierzchnia działki:
1 730,00 m2
Rok budowy:
1970
Liczba pięter:
1
Liczba pokoi:
5
Stan budynku:
Do wykończenia
Typ domu:
Bliźniak
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
39425/3877/ODS
Opis
SUPER OKAZJA – DOM W CENIE MIESZKANIA. Północ Nieruchomości, Oddział w Sandomierzu, ma przyjemność zaprezentować bardzo atrakcyjną ofertę nieruchomości w Zawichoście. Zawichost to małe miasteczko nad Wisłą w powiecie sandomierskim z ciekawym układem urbanistycznym. Bliskość Sandomierza i ciekawe zabytki sprawiają, iż turyści chętnie odwiedzają to miejsce.
W skład nieruchomości wchodzi zabudowana działka nr 503 oraz działka rolna nr 1599/1. Działka 503 posiada dostęp do drogi publicznej z dwóch stron tj. do ulicy Świętokrzyskiej i do ulicy Wiosennej. W związku z powyższym istnieje możliwość podziału działki 503 na dwie mniejsze o powierzchni ok. 8,5 arów każda. W cenie nieruchomości kupujący nabywa działką rolną nr 1599/1 o powierzchni 12,5 ara.
LOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w Zawichoście
Dom znajduje się przy skrzyżowaniu ulicy Świętokrzyskiej z ulicą Tadeusza Kościuszki, która obecnie jest gruntownie przebudowywana. Duża ponad 17 arowa działka z dostępem do drogi publicznej z dwóch stron tzn. od ulicy Świętokrzyskiej i Wiosennej podnosi walory tego miejsca. Dom jest do remontu/wykończenia ale parter jest do zamieszkania od zaraz.
DOM: Dom jest podpiwniczony, z cegły, murowany tradycyjną metodą. W piwnicach znajdują się pomieszczenie gospodarcze z kuchnią kaflową, piec c-o i duże pomieszczenie pełniące rolę składu opału z którego jest wejście do ogrodu. Na parterze znajdują się : wiatrołap, korytarz, kuchnia, 2 pokoje , ubikacja. Na piętrze są 3 pokoje, korytarz i łazienka. Piętro jest do wykończenia tzw. stan deweloperski. Z piętra jest wejście schodami na duży strych, który może być różnie wykorzystany. Do budynku podłączone są wszystkie media: gaz, prąd, woda, kanalizacja , linia telekomunikacyjna.
Okolica jest spokojna , wokół jest bardzo dużo zieleni z zabudową domów jednorodzinnych a ulica Tadeusza Kościuszki jest właśnie gruntownie modernizowana.
Ofertę posiadamy na wyłączność i jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji, po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom.
Ponadto pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą i bezpośredniego kontaktu z biurem w przypadku pojawienia się pytań,
Ryszard Latawiec – Dyrektor Oddziału
tel 603 972 656 e-mail : rlatawiec@polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń