Kontakt

Teren inwestycyjny centrum Augustowa

Augustów, ul. Wilcza zobacz na mapie

3 990 000 PLN

Cena:
3 990 000,00 zł
Powierzchnia działki:
10 539,00 m2
Cena za m2:
378,59 zł
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
39141/3877/OGS
Opis
PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w centrum Augustowa przy ul. Wilczej 5.

Nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym. Dojazd bezpośredni drogą publiczną, poprzez zjazd z ul. Wojska Polskiego do ul. Wilczej. W przyszłości planowany dojazd do nieruchomości również poprzez zjazd z ul. Wojska Polskiego poprzez wydłużenie ul. Owsianej do ul. Kwaśnej. Idealna lokalizacja nieruchomości w drugiej linii zabudowy od głównych arterii miasta.

Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który dopuszcza zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i usługi nieuciążliwe, na podstawie uchwały rady miejskiej w Augustowie nr VI/41/07 z dnia 19 marca 2007r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Augustów dla terenów położonych między ulicami: Kwaśną, Rajgrodzką, Wojska Polskiego i Mazurską.

Studium uwarunkowań w trakcie zmiany na zabudowę mieszkaniową wielorodzinną, na podstawie uchwały rady miejskiej w Augustowie nr XIII/144/19 z dnia 29 lipca 2019r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Augustowa.

Nabywca na własny koszt ustala granice nieruchomości. Sprzedający sprzedaje nieruchomość zgodnie z wyrysem z mapy ewidencyjnej oraz wypisem z ewidencji gruntów i budynków.

Niezależnie od podanych powyżej informacji, nabywca odpowiada za samodzielne zapoznanie się ze stanem prawnym i faktycznym nieruchomości oraz aktualnym sposobem, możliwością zagospodarowania oraz parametrami. Rozpoznanie wszelkich warunków faktycznych i prawnych niezbędnych do realizacji planowanej inwestycji, leży w całości po stronie nabywcy i stanowi obszar jego ryzyka.

Cena nieruchomości 378,59 zł/m2 brutto jest ceną minimalną, a złożenie oferty w tej wysokości nie gwarantuje zakupu. Ewentualne przeniesienie własności w formie aktu notarialnego od osoby prywatnej. Działka nr 1940/2.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Serdecznie zapraszam.
Łukasz Dąbkowski
Dyrektor Oddziału
+48 796 903 896, ldabkowski@polnoc.pl

Izabela Karwowska
Kierownik Oddziału
+48 513 899 633, ikarwowska@polnoc.pl

PÓŁNOC Nieruchomości Ełk
19-300 Ełk, ul. Adama Mickiewicza 15
www.polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń