Kontakt

Duża, piękna działka w Babicach

Babice, ul. Krakowska zobacz na mapie

305 000 PLN

Cena:
305 000,00 zł
Powierzchnia działki:
5 755,00 m2
Cena za m2:
53,00 zł
Szerokość działki (mb.):
37,74 m
Długość działki (mb.):
144,36 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Rolno-budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
39486/3877/OGS
Opis
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ zakup- za pośrednictwem biura- zapraszamy
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Do sprzedania działka o powierzchni 57,55 ara (ok 37m x ok 144m), położona w Babicach przy ulicy Krakowskiej.

Działka jest płaska, o kształcie prostokąta, porośnięta trawą i samosiejkami. Dojazd do nieruchomości bezpośrednio z ulicy Krakowskiej.
Znajduje się na terenie, dla którego brak jest sporządzonego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Dla działki nie została wydana decyzja o warunkach zabudowy. Brak jest przesłanek o niemożliwości uzyskania warunków zabudowy. Działka znajduję się w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.
Najbliższe otoczenie nieruchomości stanowi: zabudowa mieszkaniowa, terenu usługowego, terenów zielonych oraz lasów. Działka jest niezabudowana. Przez działkę przechodzi słup prądowy średniego napięcia.

Media (prąd, woda, gaz i kanalizacja) znajdują się w drodze lub na sąsiednich działkach zabudowanych.

Działka położna w odległości ok. 1 km od Centrum Babic, gdzie znajduje się Urząd Miasta, Kościół, Ośrodek Zdrowia oraz sklepy.

--------
ZAPRASZAM SERDECZNIE

Martyna Kisiel
tel.514 123 425
PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI
ul. Sądowa 4B

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń