Kontakt

Działka – Bakaniuk

Bakaniuk zobacz na mapie

135 000 PLN

Cena:
135 000,00 zł
Powierzchnia działki:
3 000,00 m2
Cena za m2:
45,00 zł
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Id oferty:
14319/3877/OGS
Opis
Polecamy działke położona zaledwie 5 min. jazdy samochodem od Suwałk w miejscowości Bakaniuk o powierzchni 3000 m2 . Działka znajduje się na terenie gdzie w chwili obecnej nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, sklasyfikowana jest jako rolna. Istnieje mozliwość uzyskania warunków zabudowy pod zabudowę zagrodową. Działka posiada regularny kształt prostokata, ma dostep do wody i energii elektrycznej. Bezpośrednio przy dordze asfaltowej, w niedalekiej okolicy las.
Istnieje możliwosc zakupu większej powierzchni ziemi - cena i metraż do uzgodnienia z wlaściccielem gruntu.

Spotkania umawiane indywidualnie - kontakt:
Grzegorz Kozłowski
tel: 515-028-622
e-mail: gkozlowski@polnoc.pl
Więcej ofert na www.polnoc.pl

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa