Kontakt

Działka – Bębnów

Bębnów zobacz na mapie

45 000 PLN

Cena:
45 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 300,00 m2
Cena za m2:
34,62 zł
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Id oferty:
38566/3877/OGS
Opis
Biuro Nieruchomości Północ w Końskich przedstawia państwu nową ofertę sprzedaży. Działka pod zabudowę o powierzchni 1300m2. Na działce znajduje się skrzynka z podłączoną energią elektryczną, wodociąg i gaz do podłączenia, kanalizacja w tym roku będzie doprowadzona. Działka znajduje się w Bębnowie , który się rozbudowuje, dużo zieleni, bardzo czyste powietrze, blisko do Końskich. Z ogromną przyjemnością zapraszamy na prezentację i zachęcamy do kupna.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń