Kontakt

Działka Oleśnica, Dobroszyce, Holendry 3260 m2

Holendry, Holendry zobacz na mapie

163 000 PLN

Cena:
163 000,00 zł
Powierzchnia działki:
3 260,00 m2
Cena za m2:
50,00 zł
Szerokość działki (mb.):
38,00 m
Długość działki (mb.):
83,00 m
Ukształtowanie działki:
Mocno nachylona
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
38264/3877/OGS
Opis
Na sprzedaż piękna działka budowlana w Holendrach (przysiółek Białego Błota) Gmina Dobroszyce w powiecie oleśnickim o powierzchni 3260 m2.

Dla działki są wydane warunki zabudowy.

Działka o kształcie prostokątnym (38x83m), ustawna, nachylona - możliwość podziału na dwie niezależne działki. Media: woda w działce, prąd przy działce. Do nieruchomości prowadzi mało uczęszczana droga asfaltowa, a do samej działki droga nieutwardzona. Bardzo cicha i spokojna okolica, dookoła lasy i tereny zielone. W pobliskim Białym Błocie znajduje się sklep, plac zabaw oraz świetlica z piękną infrastrukturą. Do samej miejscowości Holendry trzy razy w tygodniu przyjeżdża mobilna piekarnia oraz sklep z wędlinami. W otoczeniu zadbane domy jednorodzinne, rezydencje oraz pola, lasy i ogrody. W pobliskim Białym Błocie znajduje się unikalna, XIX wieczna zabudowa wiejska.

Doskonały dojazd samochodem:
- do Wrocławia - 40 minut,
- do Trzebnicy - 30 minut,
- do Sycowa - 30 minut,
- do Oleśnicy - 20 minut.

Dogodny dojazd do drogi S8.

W swojej ofercie posiadamy również dwie inne działki w Holendrach:
- 3028m w cenie 35 zł/m2 (prąd na działce, woda w drodze).
- 3020m w cenie 35 zł/m2 (prąd na działce, woda w drodze) - rezerwacja.

Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. BEZPŁATNIE pośredniczymy w uzyskaniu kredytu oraz czynnościach notarialnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Twoich potrzeb.

Zapraszam na prezentację oraz po więcej informacji.

Kontakt:
Izabela Michałowska
tel.: 530 517 577
e-mail: imichalowska@polnoc.pl

Ewa Paluch
tel.: 533 791 277
e-mail: epaluch@polnoc.pl

PÓŁNOC Nieruchomości Oddział Wrocław 1 Kościuszki
ul. Kościuszki 83/U2A
50-442 Wrocław
nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 20737

Więcej ofert na www.polnoc.pl/wroclaw

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń