Kontakt

Działka budowlana 20 ar, Białobiel, MPZP

Białobiel, ul. Ostrołęcka zobacz na mapie

110 000 PLN

Cena:
110 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 970,00 m2
Cena za m2:
73,60 zł
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Trójkąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
43208/3877/OGS
Opis
Działka o powierzchni 1970m2 znajduje się w miejscowości Białobiel koło Ostrołęki. Okolica charakteryzuje się dużą ilością lasów, co sprawia, że teren jest atrakcyjny dla osób lubiących aktywny wypoczynek na łonie natury. W pobliżu znajduje się szkoła, co jest korzystne dla rodzin z dziećmi.

Działka ma kształt trójkąta i jest otoczona częściowo lasem, co daje poczucie prywatności i spokoju. Dojazd do działki zapewnia droga wewnętrzna gminna. Na działce dostępny jest prąd, co ułatwia ewentualną zabudowę.

Miejscowy MPZP przewiduje tereny zabudowy mieszkaniowej mieszanej, co oznacza, że działka może być przeznaczona zarówno na budowę domu jednorodzinnego, jak i bliźniaka lub domu wielorodzinnego. Dzięki temu, działka może spełnić oczekiwania różnych inwestorów.

Media:

Kanalizacja w drodze około 40m od działki, woda ok. 100m, prąd w drodze.

Podsumowując, działka o powierzchni 1970m2 w Białobieli koło Ostrołęki to atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca w otoczeniu lasów, blisko szkoły, z dostępem do prądu oraz możliwością zabudowy mieszkalnej.

Zapraszam na prezentacje.

Paweł Cenzer
Północ Nieruchomości Ostrołęka
ul. Jana Kilińskiego 20
tel. 600 694 110
email. pcenzer@polnoc.pl


* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń