Kontakt

Atrakcyjna działka niedaleko Ełku

Białojany zobacz na mapie

90 000 PLN

Cena:
90 000,00 zł
Powierzchnia działki:
5 000,00 m2
Cena za m2:
18,00 zł
Szerokość działki (mb.):
47,00 m
Długość działki (mb.):
106,00 m
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Rolno-budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
39591/3877/OGS
Opis
Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż pięknie położoną działkę we wsi Białojany oddalonej od centrum Ełku zaledwie 12 km.
Okolica gwarantuje ciszę i spokój.
Do nieruchomości można dojechać drogą asfaltową oraz komunikacją miejską nr 10 i 18.

W niedalekiej odległości znajdują się cztery jeziora - Zdedy, Bajtkowo, Karbowskie oraz Lipińskie.

Idealne miejsce do wypoczynku pośród natury.

Działka o powierzchni 5000m2 pochylona jest lekko w stronę uroczego strumyka, który znajduje się po północnej stronie działki.
Nieruchomość idealna na budowę domu jednorodzinnego zgodnie z ustalonymi warunkami zabudowy:
- budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący;
- budynek gospodarczy.

Daje to duże możliwości aranżacji oraz swobody.
Media: prąd bezpośrednio na działce, woda w drodze.

Nieruchomość godna polecenia dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój, bezpośredni kontakt z naturą i zdrowy tryb życia.
Miejsce pełne darów natury co ułatwia dostęp do skarbów wsi (ziół, warzyw, mleka, jaj) w cudownym klimacie.

Istnieje możliwość zamiany na małe mieszkanie do remontu w Ełku lub okolicy.

Serdecznie zapraszam na prezentację.


Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 20 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń