Kontakt
Tylko u nas

Bibice działka rolna 23a pod lokate kapitalu

Bibice

172 500 PLN

Cena:
172 500,00 zł
Powierzchnia działki:
2 300,00 m2
Cena za m2:
75,00 zł
Szerokość działki (mb.):
26,00 m
Długość działki (mb.):
56,00 m
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Rolna
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
36482/3877/OGS
Opis
Posiadamy do sprzedania piękną działkę rolną o powierzchni 23a w miejscowości Bibice gm. Zielonki. Działka o nieregularnym kształcie, o szerokości około 26m.

Działka lekko nachylona w kierunku południowym. Dojazd do działki drogą asfaltową gminną. Działka oznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego jako "R" - tereny rolne.

Media: woda, prąd, gaz do podciągnięcia ok 150 m.

Działka znakomicie nadaje się pod lokatę kapitału. Bezpośrednie sąsiedztwo terenów budowlanych, droga asfaltowa, bliskość mediów oraz zabudowań ułatwią w przyszłości przekwalifikowanie działki na budowlaną. Blisko nowo wybudowanych domów. Świetna inwestycja na przyszłość dla siebie i dzieci. Idealnie nadaje się dla osób ceniących sobie spokój i ciszę, potrzebujących jednocześnie doskonałej komunikacji z centrum miasta.

Jest to nieruchomość dla klienta inwestycyjnego, który determinacją i cierpliwością "przekona gminę" na uchwalenie nowego
planu miejscowego w którym działka będzie miała przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną i na tym bardzo zyska.

Niezaprzeczalnym atutem położenia działki jest bezpośrednie sąsiedztwo z Krakowe.
Zapraszam do oglądania.Oferta na wyłączność, tylko w naszym biurze.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń!

Cena do negocjacji.


Konrad Klimek
Doradca ds. Nieruchomości
519-334-558
kklimek@polnoc.pl
PÓŁNOC Nieruchomości Sp. z.o.o.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń