Kontakt

Działka w Bochni ze starym domem do wyburzenia

Bochnia zobacz na mapie

140 000 PLN

Cena:
140 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 387,00 m2
Cena za m2:
100,94 zł
Szerokość działki (mb.):
45,00 m
Długość działki (mb.):
23,00 m
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
32911/3877/OGS
Opis
Sprzedamy działkę w południowej części Bochni , na której znajduje się stary dom i stodoła z budynkiem gospodarczym - oba do wyburzenia.
Dojazd lokalną droga asfaltową a następnie 20 m drogą utwardzoną. Teren lekko nachylony na południowy zachód. Media : prąd w budynku, gaz na działce , kanalizacja, wodociąg w drodze przy działce. Na działce znajduje się również studnia. Zgodnie z Miejscowym Planem zagospodarowania przestrzennego jest to teren budowlany. W sąsiedztwie domy jednorodzinne.
Bardzo dobre skomunikowanie z centrum miasta : ok 400 m do przystanku autobusowego, ok 2 km do Rynku, ok 1,5 km do szkoły.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń