Kontakt

Działka – Bochnia

Bochnia

700 000 PLN

Cena:
700 000,00 zł
Powierzchnia działki:
8 000,00 m2
Cena za m2:
87,50 zł
Szerokość działki (mb.):
40,00 m
Długość działki (mb.):
100,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Częściowe
Przeznaczenie działki:
Rolno-budowlana
Kształt działki:
Trapez
Plan miejscowy:
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
35059/3877/OGS
Opis
Bochnia Ul. Wygoda- do sprzedaży nieruchomość składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 80 arów położona w drugiej linii zabudowy, wymiary: 42m z frontu x 200m głębokości, kształt nieregularny. Na działce są zabudowania po dawnych szklarniach. Działki leżą w terenie na którym Miasto Bochnia nie posiada obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dlatego trzeba starać się o WZ- warunki zabudowy. W Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem: M- istniejące tereny zabudowy o przeważającej funkcji mieszkaniowej jednorodzinnej, oraz ZR/M- tereny zieleni urządzonej do przekształcenia na tereny o przeważającej funkcji mieszkaniowej jednorodzinnej.
Wjazd na działkę od z Ul. Wygoda drogą polną o szerokości 6 metrów zamknięty bramą. Media: gaz, kanalizacja na działce, prąd, wodociąg w drodze głównej. Nieruchomość położona jest 3 km od centrum. Zapraszamy do bezpłatnej prezentacji nieruchomości.

Cena: 700 000zł -do negocjacji

KUPUJĄCY BEZ PROWIZYJNIE

Kontakt:
Kudela Anita
PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI BOCHNIA
Ul.Kościuszki 3
tel: 698-452-925
e-mail: bochnia@polnoc.pl


Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Numer licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo 5047. Zapraszamy po więcej ofert na naszą stronę : www.polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń