Kontakt

2 działki o pow.1900 m2 Boguszyn okolice Kłodzka

Boguszyn zobacz na mapie

145 000 PLN

Cena:
145 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 900,00 m2
Cena za m2:
76,32 zł
Szerokość działki (mb.):
30,00 m
Długość działki (mb.):
72,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
36342/3877/OGS
Opis
Oferujemy Państwu na sprzedaż dwie działki budowlane o pow. 1900 m2 we wsi Boguszyn.

Działki zlokalizowane są w sercu Kotliny Kłodzkiej pomiędzy Bardem a Kłodzkiem.

Tren płaski, droga dojazdowa utwardzona, prąd i woda na działce.

To urocze miejsce w malowniczej wsi oferuje piękne widoki na okolicę a późnym wieczorem na gwiazdy. Wyjątkowa cisza i miejsce na wypoczynek. Otoczenie w postaci lasów i gór stwarza wymarzone warunki do spacerów pieszych i rowerowych.

Usytuowanie działki stwarza ogromne możliwości do zwiedzania okolicznych atrakcji o każdej porze roku. Bardzo blisko do pobliskich miejscowości Kotliny Kłodzkiej tj.: Kłodzko (4 km), Polanica Zdrój (14 km), Bardo (7 km).

Piękny krajobraz, spokój, czyste i świeże powietrze czynią prezentowaną działkę niezwykle urokliwą natomiast atrakcyjna lokalizacja, powierzchnia oraz doprowadzone media stwarzają świetną ofertę kupna.

Jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami a zaprezentujemy działkę na żywo!
Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko ul. Okrzei 11/1b.

Opiekun nieruchomości
Katarzyna Rojek
Tel. 789161619

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń