Kontakt

Działka – Bolesławiec

Bolesławiec

159 000 PLN

Cena:
159 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 393,00 m2
Cena za m2:
114,14 zł
Szerokość działki (mb.):
30,00 m
Długość działki (mb.):
25,00 m
Ukształtowanie działki:
Zróżnicowana
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
38283/3877/OGS
Opis
Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży niezabudowaną działkę budowlaną (mieszkaniowo-usługową) położoną na obrzeżach Bolesławca. 

Działka o powierzchni 1393 m2 położona jest w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.

Działka o przeznaczeniu budowlanym oznaczona została w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem I-MN/U3, czyli:
1) przeznaczenie podstawowe - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, zabudowa usługowa, zabudowa mieszkaniowo-usługowa;
2) przeznaczenie uzupełniające – infrastruktura techniczna, zabudowa gospodarcza, garaże wolnostojące;

Media (woda, prąd, gaz, kanalizacja) na granicy działki w drodze dojazdowej. Okolica cicha i spokojna. Doskonale nadaje się pod zabudowę bliźniaczą i prowadzenie usług.

Zapraszam do kontaktu!
Grzegorz Kojder, tel. 883 356 476


 

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń