Kontakt

Teren inwestycyjny w samym centrum Borkowa

Borkowo zobacz na mapie

1 100 000 PLN

Cena:
1 100 000,00 zł
Powierzchnia działki:
3 700,00 m2
Cena za m2:
297,30 zł
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
42939/3877/OGS
Opis
Wyłącznie u nas!

Na sprzedaż rewelacyjnie zlokalizowana działka budowlana w samym centrum Borkowa – położona przy skrzyżowaniu ulic Stylowej i Ofiar Grudnia 70.

Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w którym funkcję podstawową stanowi zabudowa jednorodzinna – m.in. domy w zabudowie szeregowej, bliźniaczej, wolnostojące.

W drodze przy działce następujące media:
- sieć wodociągowa
- sieć kanalizacji sanitarnej
- sieć kanalizacji deszczowej
- sieć gazowa
- sieć energetyczna
- sieć telekomunikacyjna

UWAGA!!
Działka położona w otoczeniu nowych inwestycji deweloperskich.

LOKALIZACJA:
Działka będąca przedmiotem sprzedaży znajduje się w samy centrum Borkowa, prężnie rozwijającej się miejscowość zlokalizowanej na obrzeżach Gdańska. Świetne usytuowanie pozwala mieszkańcom na pracę w centrum miasta i życie poza jego hałaśliwą strefą. Dzięki swemu wyjątkowemu położeniu oraz świetnej komunikacji z Gdańskiem, obwodnicą Trójmiasta i Pruszczem Gdańskim jest to idealna propozycja dla inwestorów/deweloperów. W najbliższej okolicy znajdziemy pełne zaplecze handlowo - usługowe, szkoły, przedszkola oraz przystanki komunikacji miejskiej. Odległość do centrum Gdańska to tylko 8 km.

Zachęcam do kontaktu telefonicznego w celu obejrzenia i uzyskania potrzebnych informacji.

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń