Kontakt

Widokowa działka w Brzeźnicy k/Bochni

Brzeźnica zobacz na mapie

130 000 PLN

Cena:
130 000,00 zł
Powierzchnia działki:
9 600,00 m2
Cena za m2:
13,54 zł
Szerokość działki (mb.):
39,00 m
Długość działki (mb.):
250,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Rolno-budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
32371/3877/OGS
Opis
Sprzedamy widokową działkę w Brzeźnicy k/ Bochni . Teren o powierzchni 96 arów, kształt prostokąta, szerokość ok 39 m. Około 30 arów jest położone w terenie oznaczonym jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej a pozostała część to tereny rolne i tereny rolne o znaczeniu krajobrazowym. Dojazd drogą asfaltową. Do granicy Bochni : ok 2 km , sklep , kościół 5 minut piechotą. Na części działki jest plantacja aronii.
Polecam . Nowa niższa cena .
Więcej ofert na : www.polnoc.pl/bochnia

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń