Kontakt

Plac utwardzony 1 ha NA WYNAJEM przy ul. Hutniczej

18 000 PLN

Cena:
18 000,00 zł
Powierzchnia działki:
10 000,00 m2
Cena za m2:
1,80 zł
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Mieszane
Przeznaczenie działki:
Przemysłowa
Kształt działki:
Nieregularny
Id oferty:
387/3877/OGW
Opis
W ofercie plac  utwardzony o powierzchni 10 000m2 położony przy ul. Hutniczej w  Chełmie (obręb 009). Nieruchomość zlokalizowana tuż przy węźle nowo powstającej obwodnicy miasta, a także  w niewielkiej odległości od  przejścia granicznego w Dorohusku (25km).

Nieruchomość w  pełni ogrodzona znajduje się w kompleksie  usługowo-przemysłowo-produkcyjnym, na terenie  chełmskiej GIEŁDY.Plac stanowi idealną opcję pod inwestycję, bądź jako parking dla aut  wielkogabarytowych.


CENA NAJMU: 20 000zł + VAT


OKRES NAJMU: min. ROK


OKRES WYPOWIEDZENIA: 2 miesiąceW okolicy znajduje się:
- Droga krajowa Dk-12,
- stacja diagnostyczna,
- Cementownia chełmska,
- stacja kolejowa węzłowa,
- liczne  hurtownie,
- Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej,
- Ośrodek Szkolenia Kierowców,
- zakłady produkcyjne,


Zainteresowała Cię ta oferta?
Zapraszam do kontaktu,


Agnieszka Białasz
665 751 038
abialasz@polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę