Kontakt

Działka z rozpoczętą budową

Chełm, ul. Krańcowa zobacz na mapie

210 000 PLN

Cena:
210 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 000,00 m2
Cena za m2:
210,00 zł
Szerokość działki (mb.):
27,00 m
Długość działki (mb.):
38,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Inne
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
39038/3877/OGS
Opis
Działka z rozpoczętą budową
Opis

Szanowni Państwo w swojej ofercie posiadamy na sprzedaż działkę budowlaną z rozpoczętą budową położoną na obrzeżach Chełma - boczna Włodawskiej

Działka o powierzchni 1 000 m2 położona jest w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Posiada przeznaczenie budowlane, oznaczona została w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Media:
- woda - studnia w podmurówce
- kanalizacja - miejska
- prąd - skrzynka na działce
- droga - udział w drodze, kostka brukowa

Działka o kształcie prostokątnym (28 x 38 m) z wylanymi fundamentami, plany budowlane + zezwolenia na dom mieszkalny 300 m2 wg. własnego projektu dodatkowo zostały już zakupione okna 3-szybowych firmy Oknoplast - Okna z Krakowa.

Bardzo cicha i spokojna okolica, dookoła lasy i tereny zielone. W pobliskim osiedlu znajduje się szkoła, przedszkole, Kościół, sklep, plac zabaw.

W otoczeniu zadbane domy jednorodzinne, rezydencje oraz pola, lasy i ogrody.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Kontakt:

Karina Szponar

885 851 179
kszponar@polnoc.pl

Północ Nieruchomości

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń