Kontakt

Atrakcyjna działka budowlana, 23 a, Chrosna

Chrosna zobacz na mapie

230 000 PLN

Cena:
230 000,00 zł
Powierzchnia działki:
23,00 m2
Cena za m2:
100,00 zł
Szerokość działki (mb.):
102,00 m
Długość działki (mb.):
39,00 m
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Trapez
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
38619/3877/OGS
Opis
W sprzedaży bardzo ładna działka budowlana z dostępem do mediów zlokalizowana w bliskiej odległości od granic Krakowa.

GDZIE ZNAJDUJE SIĘ DZIAŁKA?
Miejscowość: Chrosna, Gmina: Liszki, Powiat: krakowski, Numer działki: 235 i 234/1.

CO SPRZEDAJEMY?
Działka budowlana o powierzchni 23 ary. Kształt nieregularny zbliżony do trapezu. Wymiary: długość od drogi - 102 m, lewy bok - 39 m, prawy bok - 13 m, tył działki - 92 m. Lekko nachylona.

JAKIE JEST PRZEZNACZENIE DZIAŁKI W MIEJSCOWYM PLANIE?
Cała nieruchomość w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego znajduje się na obszarze zabudowy jednorodzinnej oraz zagrodowej. Oznaczenie - MN2/L.

JAK WYGLĄDA KWESTIA MEDIÓW?
Wszystkie media prąd, gaz, woda, kanalizacja na działce lub w jej granicy.

CZY DZIAŁKA JEST W JAKIKOLWIEK SPOSÓB OBCIĄŻONA PRAWNIE?
Stan prawny działki jest uregulowany. Ma ona założoną Księgę Wieczystą. Brak obciążeń hipotecznych, służebności, dożywocia. Działka nie jest przedmiotem dzierżawy.

CO ZNAJDUJE SIĘ NA DZIAŁCE I W JEJ NAJBLIŻSZYM OTOCZENIU?
Działka znajduje się przy asfaltowej drodze gminnej. Częściowo ogrodzona. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, dużo zieleni. Dogodny dojazd do Krakowa. W niedalekiej odległości: Dolina Brzoskwinki, sklep, przystanek autobusowy, szkoła.

Zainteresowała Cię ta oferta? Nie zwlekaj. Zadzwoń lub napisz do mnie już teraz. Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania oraz spotkam się z Tobą na bezpłatnej prezentacji.

Jako biuro jesteśmy z Tobą na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

PROMOCJA! Osoba, która Kupi za naszym pośrednictwem powyższą nieruchomość otrzyma 10% całodziennego rabatu na zakupy w sklepie Leroy Merlin.

Łukasz Strojnowski
Doradca ds. Nieruchomości
510180036, lstrojnowski@polnoc.pl

PÓŁNOC Nieruchomości Sp. z.o.o.
30-221 Kraków, ul. Jesionowa 10/2

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń