Kontakt

Działka rolno-budowlana blisko Ełku

Chruściele zobacz na mapie

105 000 PLN

Cena:
105 000,00 zł
Powierzchnia działki:
816,00 m2
Cena za m2:
128,68 zł
Szerokość działki (mb.):
28,50 m
Długość działki (mb.):
28,50 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Rolno-budowlana
Kształt działki:
Kwadrat
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
39548/3877/OGS
Opis
PÓŁNOC Nieruchomości Ełk ma zaszczyt zaprezentować działkę przeznaczoną pod budownictwo jednorodzinne.

Nieruchomość zlokalizowana jest w Chruścielach, niecałe 4 km od Ełku, na uboczu wsi gwarantując ciszę i spokój.

Działka zlokalizowana jest w drugiej linii zabudowy, co przekłada się na wysoki komfort zamieszkania. Bliskość miasta czyni idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi poprzez krótki dojazd do szkoły czy pracy.
W najbliższym sąsiedztwie występują wyłącznie domki jednorodzinne oraz działki niezabudowane.

Bardzo istotnym atutem nieruchomości jest przyłącze wody gminnej bezpośrednio na działce oraz energii elektrycznej przy działce w drodze wewnętrznej.
W niedalekiej odległości od oferowanej działki istnieje możliwość korzystania z gminnego dostępu do jeziora ełckiego oraz z zagospodarowanej plaży gminnej z małą architekturą i boiskami z dostępem do jeziora Szarek.

W odległości ok. 1,5 km wznosi się morenowe wzgórze o nazwie Bunelka - wysokość 167 m n.p.m. Na kamiennym cokole ustawiony jest 6 metrowy drewniany krzyż i marmurowa tablica informująca o znajdującym się w tym miejscu cmentarzu wojennym z 1915 roku. Na szczyt prowadzą kamienne schody, z którego roztacza się imponujący widok na Ełk, Prostki i Grajewo.

W niedalekiej odległości od oferowanej działki (około 500m) powstała nowa ścieżka rowerowa łącząca Chruściele z miastem Ełk, dzięki której można łatwo, szybko, a co najważniejsze bezpiecznie dostać się do centrum miasta.

Dzięki zaprojektowanej już drodze ekspresowej "Via Baltica" z Warszawy do Ełku i dalej do Suwałk oraz Tallinna w Estonii skróci się czas dojazdu do nieruchomości z centrum Polski poprzez węzeł "Ełk-Południe" niedaleko Nowej Wsi Ełckiej.
Odległość niespełna 4 km od Ełku zapewnia możliwość korzystania z atrakcji miasta oraz zwiedzenia ciekawych miejsc Ziemi Ełckiej tj.:
- PARK WODNY – basen sportowy i rekreacyjny, sauny suche, parowe i infra red, masaże i bicze wodne, jacuzzi, 104-metrowa zjeżdżalnia;
- Park linowy;
- Ścianka wspinaczkowa;
- Park Kopernika – park edukacyjny nawiązujący do układu planetarnego;
- Stajnia "Relaks" w Chruścielach;
- Ełcka Kolej Wąskotorowa;
- Muzeum Historyczne w Ełku;
- Muzeum Jeziora w Centrum Edukacji Ekologicznej;
- Ruiny dawnego Zamku Krzyżackiego z XIV w. przy ul. Zamkowej;
oraz wiele innych.

W chwilach odpoczynku warto skorzystać również z bogatej oraz w zasięgu ręki oferty rozrywkowej miasta tj. festiwali, koncertów, konkursów kulinarnych i imprez sportowych, których nie sposób wszystkich wymienić a należą do nich m.in.:
- Zawody Balonowe;
- Festiwal Ełk, Ogień i Woda – jeden z trzech największych festiwali pirotechnicznych w Polsce;
- Mazurskie Lato Muzyczne – znakomite gwiazdy, świetna muzyka, a przede wszystkim zabawa;
- Mazurskie Lato Kabaretowe MULATKA;
- Runmageddon – wyzwanie do zmierzenia się z własnymi słabościami;
- Zorientuj się na Ełk oraz Ełcka Zmarzlina - idealna propozycja dla osób, które aktywnie lubią spędzać czas na łonie natury.

Świetna inwestycja dla całej rodziny, dzieci i wnuków.
Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.

W sprawie dodatkowych informacji oraz danych proszę o kontakt z biurem sprzedaży:
Łukasz Dąbkowski
+48 796 903 896
elk@polnoc.pl

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 20 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń