Kontakt

Prestiżowe osiedle - ul. Topolowa - Kościelec

Chrzanów

144 000 PLN

Cena:
144 000,00 zł
Powierzchnia działki:
800,00 m2
Cena za m2:
180,00 zł
Szerokość działki (mb.):
25,00 m
Długość działki (mb.):
30,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
38325/3877/OGS
Opis
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - ZAKUP MOŻLIWY TYLKO ZA POŚREDNICTWEM BIURA
____________________________________________________________________________

Do sprzedania działki na prestiżowym osiedlu przy ul. Topolowej w Chrzanowie, obręb Kościelec na dawnych terenach hrabiowskich.

Działki o kształcie regularnym, powierzchnie działek wahają się między 8 - 23a (cena za 1m2 wynosi 180zł +9 000zł udział w drodze). Teren osiedla wydzielony jest na działki budowlane przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, pod drogi, chodniki, parki oraz zieleń urządzoną.

Działki położone są na terenie objętym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i są oznaczone w planie symbolem MJ-3 - "tereny mieszkalnictwa jednorodzinnego o intensywności 0.30 - 0.50". Docelowo cały teren zostanie zagospodarowany nowymi domami, w pobliżu wybudowane zostaną w przyszłości obiekty użyteczności publicznej m.in. przedszkole, szkoła, boiska sportowe, korty tenisowe oraz obiekty komercyjne i gastronomiczne.

Część działek znajduje się pod lasem, co stwarza idealne miejsce zapewniające prywatność. Działki usytuowane są w odległości ok. 2,5 km od autostrady, do centrum Chrzanowa ok. 2km, w pobliżu znajduje się zalew Chechło, okolica urokliwa, spokojna, bezpieczna i zielona. W bliskiej odległości znajdują się zabudowania, sklepy i usługi oraz budynki użyteczności publicznej. Media (prąd, woda, gaz) są w drodze, lub w sąsiedztwie działek już zabudowanych. Brak kanalizacji miejskiej. Dojazd do nieruchomości odbywa się z publicznej drogi asfaltowej, częściowo utwardzoną drogą osiedlową. Nieruchomości są po aktualnym podziale geodezyjnym, każda działka jest rozgraniczona geodezyjnie.

ATUTEM DZIAŁEK - jest atrakcyjność położenia i wieloletni program inwestycyjny dla przedmiotowego terenu, co przyczyni się do wzrostu wartości nieruchomości.
-------------------------------------------------------
Zapraszamy do biura

512688040
Natalia Taborska
Północ Nieruchomości

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń