Kontakt

DZIAŁKA INWESTYCYJNA W CENTRUM CHRZANOWA

Chrzanów zobacz na mapie

990 000 PLN

Cena:
990 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 259,00 m2
Cena za m2:
786,34 zł
Szerokość działki (mb.):
60,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Komercyjna
Kształt działki:
Trójkąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
31994/3877/OGS
Opis
Sprzedam działkę inwestycyjną o pow. 1259m2 położoną w Chrzanowie, w sąsiedztwie supermarketów, w pobliżu jednego z głównych skrzyżowań miasta.

Działka o kształcie trójkąta, teren płaski, porośnięty trawą. Media znajdują się w drodze lub w granicy działki.

Idealne miejsce pod inwestycję (nie ma ograniczeń jeśli chodzi o funkcję zabudowań), miejsce doskonale nadaje się pod stację benzynową, szeroko rozumiane usługi, czy pod KFC. W sąsiedztwie są supermarkety i galerie, które są najbardziej uczęszczane przez społeczność, a także Mc Donalds, szkoły i przedszkola. Działka położona jest bezpośrednio przy ulicy publicznej, posiada dwustronny dostęp do drogi publicznej.
_______________________________________

ZAPRASZAM

693380455

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń