Kontakt

Wynajmę działkę o powierzchni 3200 m2

Chrzanów, ul. Działkowa zobacz na mapie

1 000 PLN

Cena:
1 000,00 zł
Powierzchnia działki:
3 200,00 m2
Cena za m2:
0,31 zł
Ogrodzenie:
Brak
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
390/3877/OGW
Opis

----OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ--- WYNAJEM ZA POŚREDNICTWA BIURA----


Wynajmę długoterminowo atrakcyjną działkę nr 147/1 o pow. 32a położoną przy ulicy Działkowej na pograniczu Chrzanowa i Luszowic.

Nieruchomość posiada kształt nieregularny umożliwiający racjonalne zagospodarowanie terenu. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego teren przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową. Na działkę zostały wydane dokumenty z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego wraz z garażem w bryle budynku. Dostęp do działki odbywa się bezpośrednio zdrogi publicznej, asfaltowej.

Media: kanalizacja jest bezpośrednio na działce, prąd, woda i gaz są w drodze głównej. 
 
Lokalizacja nieruchomości jest bardzo korzystna dla prowadzenia działalności, ze względu na autostradę w pobliżu, łączącą błyskawicznie Chrzanów z Krakowem i Katowicami. Zjazd z autostrady jest korzystny. Teren może być wykorzystany pod plac, skład, parking itp. Istnieje możliwość zabudowy terenu, budynkami nie będącymi trwale związanymi z gruntem.

W sąsiedztwie występuje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i usługowa. Bardzo bliska odległość do Centrum Chrzanowa i infrastruktury miejskiej.

Zapraszam do kontaktu, szczegółowych informacji chętnie udzielę drogą telefoniczną.

Cena: 1000zł/1 mies. + podatek od nieruchomości 

Marta Żurawicka
PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI
Chrzanów, ul. Sądowa 4b
Tel. 509 772 502
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń