Kontakt

DO WYNAJĘCIA DZIAŁKA OBOK SKLEPU "ŻABKA"

Chrzanów, ul. Piastowska zobacz na mapie

500 PLN

Cena:
500,00 zł
Powierzchnia działki:
400,00 m2
Cena za m2:
1,25 zł
Szerokość działki (mb.):
20,00 m
Długość działki (mb.):
20,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Prąd:
tak
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Komercyjna
Kształt działki:
Prostokąt
Id oferty:
16/3877/OGW
Opis
Do wynajęcia działka o powierzchni ok 400m2, obok sklepu Żabka przy ul. Piastowskiej w Chrzanowie.

Działka idealnie nadaje się na postawienie małego kiosku lub budki drewnianej np. z warzywami. Sklep znajdujący się na działce obsługuje większą część pobliskich mieszkańców z Osiedla Północ, co stwarza doskonałe warunki na powodzenie małego biznesu.

Działka wyposażona jest w energię, kanalizację, sieć teletechniczną oraz co. miejskie. Dojazd do działki odbywa się bezpośrednio z dróg publicznych tj. z ul. Broniewskiego i ul. Piastowskiej.

___________________________________________________

ZAPRASZAM
693380455, 512688040
PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń