Kontakt

Centrum Czapielska z pozowoleniem na budowe

Czapielsk, Pelargonii zobacz na mapie

469 000 PLN.

Cena:
469 000,00 zł
Powierzchnia działki:
3 142,00 m2
Cena za m2:
149,27 zł
Szerokość działki (mb.):
50,00 m
Długość działki (mb.):
63,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
41810/3877/OGS
Opis
Działka budowlana o łącznej powierzchni 3142 m2

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka budowalna o powierzchni 3142 m2.Położona w urokliwej i spokojnej części Czapelska przy ulicy Pelargonii.

Atuty:
- pozwolenie na budowę dwóch budynków mieszkalnych - Dom pod Miłorzębem 10(B)
- prostokątna, płaska,
- utwardzona droga dojazdowa,
- kanalizacja, prąd oraz woda w drodze,
- 4 km do Jeziora Łapińskiego
- około 15min. do Gdańska

W miejscowości znajduję się Spożywczo Przemysłowy - Sklep.

Lokalizacja:

Lokalizacja położona jest w bliskiej odległości od Gdańska, Kolbud– dając świetne możliwości połączenia marzenia o domu w zacisznej okolicy z dostępnością walorów i możliwościami dużej aglomeracji.
Już w 20 min. możemy dojechać do centrum Gdańska lub w 3 min. do Kolbud.

Miejscowy plan / warunki zabudowy: działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy dla inwestycji obejmującej budowę czterech budynków mieszkalnych, na dwa z nich jest już pozwolenie na budowę. Warunki wydane są dla budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.


Serdecznie polecam oraz zapraszam na prezentację!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń