Kontakt

Działka – Czerwona Woda, ul. Czerwionki

Czerwona Woda, ul. Czerwionki zobacz na mapie

145 000 PLN

Cena:
145 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 900,00 m2
Cena za m2:
76,32 zł
Szerokość działki (mb.):
27,00 m
Długość działki (mb.):
70,00 m
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
40073/3877/OGS
Opis
Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego i aktualnym pozwoleniem na budowę w Czerwonej Wodzie.

Działka o powierzchni 1900 m2 położona jest przy drodze asfaltowej. Media: prąd bezpośrednio na działce, woda w drodze przy działce.
Stan rozpoczętej budowy domu jednorodzinnego - projekt "DOM W PERŁÓWCE" jest to obecnie stan zerowy przygotowany do postawienia ścian nośnych i wyprowadzoną z budynku na zewnątrz kanalizacją.

Projekt "DOM W PERŁÓWCE" to projekt domu parterowego z użytkowym poddaszem i garażem w bryle budynku o powierzchni całkowitej 152,30 m2 i powierzchni użytkowej 93,30 m2.

Działka w kształcie prostokąta lekko pochylona w kierunku południowym. W sąsiedztwie zabudowa nowych domów jednorodzinnych.
Bardzo dobra lokalizacja. Blisko miejsca pracy w KSSE w Wykrotach, do autostrady A-4 tylko 5 km, do Węglińca gdzie znajduje się duży węzeł komunikacyjny 4 km. Natomiast w samej Czerwonej Wodzie szkoła podstawowa, ośrodek zdrowia, market spożywczy.

Zapraszam na prezentację:

Piotr Mularski tel. 883 356 471
e-mail: pmularski@polnoc.pl

Północ Nieruchomości Oddział Bolesławiec
ul. Zgorzelecka 12

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń